Práve hráme

Coldplay – Midnight (Official Video)

03/03/2014

Coldplay – Midnight


Nový song je predzvesťou nového albumu, ten vyjde v máji

Bez akéhokoľvek varovania vydala kapela Coldplay úplne nový singel. Hudobné prekvapenie má názv Midnight a kapela k piesni ponúkla hneď aj videoklip.

Skupina Coldplay vydá nový album ešte tento rok v máji. Bude sa volať Ghost Stories a vyjde 19. mája 2014 na značke Parlophone Records. Ghost Stories je šiestym štúdiovým počinom Coldplay a už teraz si ho môžete predobjednať prostredníctvom služby iTunes. Každý, kto si nahrávku s predstihom objedná, získa okamžite nový singel Magic.

Skupina Coldplay je považovaná za najväčšiu kapelu súčasnosti. V ich zbierke sú rôzne ocenenia vrátane sedem sošiek Grammy a osem cien Brit Awards. Ich posledná radovka Mylo Xyloto sa v roku 2011 dostala na prvé miesto predajnej hitparády v štyridsiatich krajinách sveta.

Správa o novom albume sa netrpezlivo očakávala. Coldplay minulý týždeň prostredníctvom sociálnych sietí najskôr zverejnili tajuplný odkaz o Ulambatári a polnoci v ňom, aby následne s užívateľmi YouTube zdieľali videoklip Midnight. Napriek tomu, že kapela uviedla , že sa nejedná o nový singel, ale len o pozdrav fanúšikom, pozbieral tento experiment behom niekoľko dní viac ako 6 miliónov zhliadnutí.

Nadácia Rádia Expres