Práve hráme

01/08/2016

Jednotka Samovrahov – Vyhraj lístky do kina!


Je super pocit byť zlým…
Do slovenských kín prichádza tím tých najnebezpečnejších väznených super zločincov na svete, ktorých cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Podarí sa im to? To sa dozvieš v novom filme Jednotka samovrahov.

Jednotka samovrahov prichádza do slovenských kín od 4.8.

Zo všetkých správnych odpovedí bolo vyžrebovaných 5 výhercov, ktorým posielame 2 lístky do kina a box s filmovými tričkami – Kveta Miklóssyová, Matej Riško, Jaroslav Novák, Milan Sádovský a Matúš Beluško. Gratulujeme!


O filme:

Od režiséra Davida Ayera (Sabotáž, Železné srdce, S.W.A.T., Rýchlo a zbesilo) prichádza nový film Jednotka samovrahov, kde sa v hlavných úlohách predstavia Will Smith, držiteľ Oscara Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman či nominantka na Oscara Viola Davis. Je super pocit, byť zlým… Zhromaždite tím tých najnebezpečnejších väznených super zločincov na svete, dajte im do rúk najsilnejšie zbrane z vládnych zdrojov a pošlite ich na misiu, ktorej cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Dôstojníčka americkej tajnej služby Amanda Waller je presvedčená, že to zvládne iba tajne zvolaná skupina nesúrodých, nenapraviteľných jednotlivcov, ktorí nemajú čo stratiť. Ako to však dopadne, keď si členovia jednotky uvedomia, že neboli vybraní, aby uspeli, ale za trest poslaní do vopred prehratého boja? Budú spoločne bojovať až do posledných síl, alebo sa rozhodnú byť každý za seba?

Trailer:

JEDNOTKA SAMOVRAHOV – v kinách od 4. augusta – F4

Nadácia Rádia Expres