Práve hráme

https://www.youtube.com/watch?v=eiI9gdkH8QU

21/07/2016

Dominika ide DOLE. Mirgová predstavila nový videoklip.


Dominika raz ide Hore a raz Dole! Vypočujte si slovenské reggae rytmy a pozrite si Dominiku so „zvýrazňovačkovým“ makeupom.

V skladbe Dole sa objavuje aj rapper Elpe. Songom Dominika skladá zbrane a vyzýva k zastaveniu nenávisti a negatívnej energie.

“Išla som hore, mala by som ísť aj dole, tak to v živote chodí. Každý z nás prežíva lepšie, aj horšie časy, táto pesnička má inšpirovať ľudí práve keď sú dole, aby našli silu vstať a ísť ďalej a neriešili žiadne konflikty a boje, ktoré nikam nevedú,” prezradila Dominika, ktorá zažíva priveľa negatívnej energie aj mimo šoubiznisu.

“Je všade, keď chodíme s mojimi deckami na tanečné súťaže po celom Slovensku, vidíme tam nevraživosť, neprajnosť, mám toho dosť. Väčší zmysel má pomáhať si a podporovať sa. Na jednej súťaži sa mi podarilo dať dokopy konkurenčné skupiny, zatancovali sme si všetci spolu taký free style, atmosféra bola hneď lepšia, uvoľnenejšia, týmto sme sa inšpirovali aj pri tvorbe videoklipu, kde proti sebe bojujú tanečné skupiny no nakoniec netancujú proti sebe, ale spolu,” doplnila.

Nadácia Rádia Expres