Práve hráme

11/07/2016

Doba ľadová: Mamutí tresk – Vyhraj filmový balíček!


Doba ľadová: Mamutí tresk prichádza do slovenských kín od 14. júla.

S filmom Doba ľadová: Mamutí tresk ste hrali v našom vysielaní o rodinný víkendový pobyt v hoteli Horizont Rezort**** vo Vysokých Tatrách so vstupom do aquaparku Aquacity Poprad.

Okrem toho sme súťažili aj na našom webe. Zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní traja výhercovia, ktorým posielame filmový balíček: Monika Kollárová, Igor Bielich a Henrieta Šolcová. Gratulujeme!

O filme

Ak je možné niektoré obdobie v dejinách našej planéty označiť za zaujímavé časy nabité katastrofickými udalosťami, za časy, ktoré poriadne preverili silu charakteru a schopnosť prežiť, tak je to doba ľadová. Je jedno aká. Či prvá, druhá alebo piata. A práve v piatom pokračovaní jednej z najpopulárnejších animovaných filmových sérií opäť stretávame všetkých starých známych hrdinov a pár úplne nových. Prichádza ľadová udalosť roka a s ňou mamuty Manny, Ellie, niečo ako leňochod menom Sid, tiger Diego alebo vačice Crash a Eddie.

Nezabudli sme na niekoho? Samozrejme – na toho najdôležitejšieho, veveričiaka Scrata. Ten, ako je jeho nedobrým zvykom, v snahe uloviť konečne večne unikajúci žaluď spôsobí nehodu, z ktorej vznikne úplná katastrofa. Začne to tým, že vytrvalého Scrata naháňačka za žaluďom katapultuje do vesmíru. A tam, vďaka svojej povestnej nešikovnosti a nekončiacej smoly náhodne spustí sériu kozmických katastrof. To vedie k zásadnému ohrozeniu našej planéty, na ktorú zrazu mieri asteroid ako hrom a ohrozuje ľadový svet aj s jeho obyvateľmi.

A pretože sa naša partia skladá zo samých nefalšovaných a neohrozených hrdinov, nečaká na svoje vyhubenie, ale vydáva sa na záchrannú výpravu do tajomnej Geotopie. Síce im tam občas bude tuhnúť krv v žilách, ale to predovšetkým zimou, inak to bude hlavne sranda. A či sa Scrat konečne stretne so žaluďom? Kto vie…

Doba ľadová: Mamutí tresk (Ice Age: Collision Course) – oficiálny trailer

Štatút súťaže

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres