Práve hráme

Adam Ďurica – Spolu

27/06/2016

Adam Ďurica – Spolu (premiéra klipu)


Rok od vydania úspešného platinového albumu Mandolína prichádza Adam Ďurica s novou energickou skladbou, ktorá je zároveň prvou ochutnávkou z pripravovaného albumu. Pieseň sa volá Spolu a videoklip k nej sa nakrúcal v Prahe.

„Čo nedokážeš sám, to dokážeme spolu. Život nám nasadí tú najlepšiu školu,“ spieva Adam vo svojej novej piesni, ktorej miestami až motivujúci text napísal opäť Vlado Krausz. O finálnu podobu skladby sa postaral producenta zároveň spevák skupiny Hex Peter „Ďuďo“ Dudák.

Videoklip k piesni sa nakrúcal v Prahe pod režisérskou taktovkou Ondřeja Urbanca.

„Základom bolo makať, kým neprší. Chcel som, aby klip bol slnečný s pozitívnou energiou a nám ako naschvál stále pršalo. Oslava a všetky tie kulisy, ktoré sú vo videoklipe vidieť, museli byť kvôli silným prehánkam trikrát zbalené a znova naaranžované. Ale nakoniec sa počasie umúdrilo a na záver bola aj párty v bazéne,“ doplnil režiséra Adam.

Nová pieseň je prvou zverejnenou skladbou z pripravovaného albumu, ktorý by chcel Adam vydať ešte túto jeseň. Názov štvrtého radového albumu je však známy už teraz a bude rovnaký ako jeho aktuálny singel Spolu.

#SPOLU #uzcoskoro

A photo posted by Adam Ďurica (@adamdurica) on

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres