Práve hráme

Vladis – Babylon feat. Majk Spirit, Maxo (OFFICIAL VIDEO)

16/06/2016

Vladis dnes vydáva nový abum Generácia II Kalašnikov


Po Hate Songu Taký Nejsom s Celeste Buckingham prichádza Babylon s Majkom Spiritom. „Slobodná vôľa je dvojsečná zbraň a je len na nás, ktorou cestou sa vyberieme,“ odkazuje Vladis vo svojom novom singli Babylon, ktorý predstavuje v premiére práve dnes. Mladému raperovi sa podaril husársky kúsok – pozvanie hosťovať v jeho novej skladbe prijal kolega Majk Spirit. Vladis tak v horizonte posledných mesiacov predstavuje už druhý hviezdny duet. Jeho nedávna spolupráca s Celeste Buckingham Hate Song (Taký nejsom) sa aktuálne na Youtube teší z čerstvo prekonanej hranice milión vzhliadnutí.

Ako vlastne vznikol nápad na unikátny duet dvoch raperov? „S Majkom som chcel urobiť spoločnú vec už v minulosti, ale vtedy to nevyšlo. Poznáme sa dlhé roky ešte z futbalu zo Slovanu, kde sme hrali ako „puberťáci“, spomína Vladis. „Bavili sme sa spolu o tom, že by som ho chcel mať na tomto albume. Keď potom vznikol Babylon s Maxom, ktorý s ním vystupuje na White Tour, tak ho trafil track a prispel na dosku,“ prezrádza zákulisie vzniku spolupráce.

Vizuálne spracovanie svojej novinky zverila trojica Vladis-Majk Spirit-Maxo režisérovi Michalovi Nemtudovi. Ten vymyslel malý hudobný výlet – ako lokáciu na nakrúcanie si vybral Rím. A tak celý tím odletel na niekoľko dní do Talianska.

Turné je predo dvermi

Album Generácia II Kalašnikov Vladis predstaví fanúšikom aj osobne. Na jeseň totiž plánuje turné, ktorého termíny a miesta zverejní už čoskoro. „V rámci turné chceme urobiť aj krst albumu a na vybrané väčšie koncerty prídu aj niektorí hostia, uvidíme podľa termínov a času,“ dodáva. Pred tým, než sa vyberie na jesenné turné, fanúšikovia sa môžu tešiť na jeho koncerty na letných festivaloch. Potvrdené sú zatiaľ Šírava (8. 7.) a Vibe fest (8.-10.7.).

Viac info
Mobilné aplikácie Rádia Expres