Práve hráme

Milow – Howling At The Moon (Official Video)

03/06/2016

Spevák Milow sa vracia na scénu s novým songom a albumom


Belgický spevák Milow sa v hudobnej brandži pohybuje už viac ako 10 rokov, počas ktorých stihol vydať niekoľko albumov a zabodovať viacerými hitmi. Prvý globálny úspech zaznamenal v roku 2009, kedy celú Európu doslova pobláznil svojou jedinečnou interpretáciou songu Ayo Technology pôvodne od 50 Centa. Teraz je Milow konečne naspäť, a to s letným hitom ako vyšitým!

„Rozhodol som sa do môjho sveta gitár priniesť vplyvy a emelenty z house music a alternatívneho r&b a hip-hopu,“ dodáva ku svojej novej produkcii 44- ročný spevák, ktorý práve na trh uvádza nový album Modern Heart. Aktuálne album propaguje chytľavým singlom Howling At The Moon, ktorý bol tiež poslednou piesňou.

„Na konci minuloročného leta som cítil, že na novom albume ešte niečo chýba. To je dôvod, prečo som túto pieseň napísal. Song „Howling At The Moon“ dodal albumu trocha viac svetla, ktoré som cítil, že potrebuje,“ dodáva Milow a úspech, ktorý pieseň zaznamenáva nielen v Belgicku, ale napríklad aj v Nemecku a Rakúsku, potvrdzuje, že rozhodne urobil dobre…

milow_cover

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Nadácia Rádia Expres