Práve hráme

06/06/2016

Warcraft: Prvý stret


Veľkolepé fantasy dobrodružstvo o bolestivom stretnutí dvoch rôznych svetov konečne prichádza!

Prevedeniu Warcraftu na filmové plátno bránili jedine technologické limity kinematografie. Tieto obmedzenia však padli a ty sa môžeš tešiť na nezabudnuteľný filmový zážitok.
Warcraft: Prvý stret prichádza do slovenských kín od 9.6.

Zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali 2 výhercov – voucher na hru World Of Warcraft a 2 lístky do kina posielame Vladimírovi Filipovi a tričko a 2 lístky do kina získala Zuzana Beránková. Gratulujeme!


O filme:

Táto filmová lahôdka prináša Travisa Fimmela, Bena Fostera, Paulu Patton, Dominica Coopera, či Tobyho Kebbella v príbehu dvoch svetov – kráľovstva Azeroth a ríše Draneor. Azeroth je rozkvitajúca ríša ľudí, v Draenore predstavuje život permanentný boj medzi znepriatelenými rasami Orkov. Spojí ich neporaziteľný nepriateľ – nákaza, ktorá v ich zemi postupne ničí všetko živé. Vďaka portálu Orkovia preniknú do Azerothu, sveta, ktorý si chcú osídliť.

Obyvatelia Azerothu sú však ochotní brániť svoju zem do posledného muža. Zdá sa, že ničivý stret civilizácií nie je možné zastaviť. Tí, ktorí hľadajú náhradné riešenia, predsa existujú.

Warcraft: Prvý stret (Warcraft) – oficiálny dabovaný trailer

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres