Práve hráme

06/06/2016

Život je boj! Ukážme spoločne silu.


Prídťe 18. júna podporiť boj za zdravé prsia na 8. AVON Pochod proti rakovine prsníka.

Je dôležité nielen hovoriť ale aj konať v oblasti prevencie a v boji proti rakovine prsníka. Príďte vyjadriť spolupatričnosť a podporiť bojovníčky, ktoré s týmto ochorením zápasia. Okrem špecialistov, ktorí odpovedia na vaše otázky a poradia ako sa o svoje zdravie lepšie starať, vás bude v tento deň čakať aj bohatý program.

Na pódiu vystúpia známe tváre s ešte známejšími hlasmi – EMMA DROBNÁ, GLADIATOR, VIDIEK, Samuel Tomeček & band, Beáta Dubasová so skupinou, BYSTRÍK BANDA, KLNKA – detský folklórny súbor a CAMPANA BATUCADA – bubnová show.

Pre najmenších bude pripravená Detská zóna s množstvom súťaží, aktivít a prekvapení.

Program odštartujeme o 12,00 hod a na samotný Pochod vyrazíme o 14,00. Trasa povedie historickým centrom Bratislavy s cieľom na námestí pri Eurovea.

AVON Pochodu sa zúčastnia aj dlhoroční ambasádori tohto projektu –  Jana Kirschner, Ada Straková, Maroš Kramár, Alena Heribanová, Hana Rapantová, Braňo „Bruno“ Ciberej, Zlatica Puškárová, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Roman Juraško, Kvetka Horváthová, Beáta Dubasová a Henrieta Mičkovicová. Záštitu nad 8. ročníkom prevzal prezident Slovenskej republiky – pán Andrej Kiska.

Vstupenkou na AVON Pochod je Tričko proti rakovine prsníka 2016, ktoré si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu na www.zdraveprsia.sk, cez AVON Lady/ AVON Gentlemana, vo vybraných predajniach C&A a na samotnom Pochode. Novinkou sú tento rok washi pásky, ktoré dostanete k dámskemu a detskému Tričku.

Ďakujeme, že pomáhate a tešíme sa na vás na AVON Pochode!

Viac informácií nájdete na www.zdraveprsia.sk a na FB Avon proti rakovine prsníka.

Tričká sú predávané v mene a na účet občianskeho združenia Zdravá žena. Zisk z predaja zakúpených tričiek putuje na konto verejnej zbierky “AVON Pochod 2016″, realizovanej občianskym združením Zdravá žena, povolenie číslo: SVS-OVS3-2015/034177, registrovaná pod číslom zbierky 000-2015-034177 a bude použitý na programy prevencie a pomoci pre pacientky bojujúce s rakovinou prsníka.

aplikacie Rádia Expres