Práve hráme

11/06/2016

Magio pláž – najkrajšie leto v Bratislave! Už desať rokov!


Magio pláž na Tyršovom nábreží v Bratislave oslavuje 10. výročie! Organizátorom projektu, ktorými sú Telekom a Magistrát Hlavného mesta SR Bratislavy, sa na pravom brehu Dunaja opäť podarilo vytvoriť priestor s letnou plážovou atmosférou a pripraviť mnoho zaujímavých noviniek.

Tento rok sa môžete tešiť na oveľa bohatší sprievodný program a tiež na nové športy.

Na Magio pláži nebude chýbať obľúbené letné kino Bažant Kinematograf. V časti pod stromami vznikne nová URBAN ZÓNA s možnosťou grilovania, piknikov a rôznych komunitných akcií. Pre mladých bude na Magio Pláži jedinečné Youtuberske štúdio aj happening s pozvanými známymi youtubermi. Tešiť sa môžete aj na sledovanie zápasov ME vo futbale. Nebudú chýbať start-upové workshopy a prednášky, koncerty, cestovateľské večery či lekcie anglickej konverzácie. Samozrejme je to len zlomok z bohatého sprievodného programu. Najmenších návštevníkov pláže čaká pravidelný program animátorov z Kids Pointu a tematické programy.

Magio pláž bude otvorená od 10. júna 2016 do 4. septembra 2016. Všetky aktivity vrátane športovísk a letného kina budú tradične pre všetkých bezplatné.

Kompletný program podujatí a všetky aktuálne informácie budú počas leta dostupné na stránke www.magioplaz.sk

 

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres