Práve hráme

Bystrík – Nech to trvá (lyric video)

10/05/2016

Stačí len milovať, spieva Bystrík v skladbe Nech to trvá.


Spevák Bystrík predstavuje v týchto dňoch novú skladbu Nech to trvá. Vznikala priebežne a má jednoduché, ale veľmi silné posolstvo.

„Približne pred rokom som si do telefónu zapisoval úryvky textu, ktoré mi napadli. Nakoniec z toho vznikol klasický príbeh o láske, príbeh muža a ženy. Hlavným motívom je milovať a byť milovaný, pretože to je to najsilnejšie, čo môžeme v živote prežívať,“ hovorí spevák.

Nejde však o „obyčajnú lásku“, či „klasickú tému“. Text pesničky, ktorý napísal Bystrík má hĺbku a posolstvo, ktorým spevák reaguje na dnešnú dobu. Nato, čo je reálne a čo chceme, aby reálnym bolo. Čo si nevšímame, koho zatracujeme a kam investujeme svoj čas.

„Vytráca sa z nás láska, cit, a neha,“ hovorí Bystrík. „Ničíme si priateľstvá kvôli rozdielnym názorom. Nemáme čas na rodinu, priateľov. Ak si čas nájdeme, venujeme ho virtuálnemu svetu. Pritom stačí tak málo, aby bol náš svet krajší.“

Návod je pritom veľmi jednoduchý a je na ňom postavený aj refrén novej pesničky. „Stačí len milovať, nič len milovať, chvíľu si venovať, seba si darovať,“ cituje z textu Bystrík.

band3

Viac aktuálnych informácii o Bystríkovej tvorbe a aktivitách aj na jeho oficiálnej stránke: www.bystrik.com

Bystrik_Nech to trva_cover2

aplikacie Rádia Expres