Práve hráme

Peter Nagy & INDIGO – Chráň svoje bláznovstvá 2015 – official

26/04/2016

Peter Nagy už 30 rokov na scéne! Vydáva historicky prvé koncertné live DVD!


Peter Nagy vydáva historicky prvé live DVD! Fanúšikovia na ňom nájdu záznam koncertu v Starej tržnici v Bratislave. Hitmaker Peter Nagy sa rozhodol nakrútiť záverečný koncert turné k 30. výročiu na hudobnej scéne s výbornou atmosférou a špeciálnymi hosťami – s Petrom Jandom a Jožom Rážom. Na DVD je 23 skladieb slovenskej hudobnej legendy vrátane megahitov Kristínka iba spí, Profesor Indigo, Aj tak sme frajeri, S nohami na stole, Láska je tu s nami či So mnou nikdy nezostarneš. Nenechajte si ujsť unikátnu DVD novinku Peter Nagy 30 rokov na scéne!

„Fanúšikovia mi už „pílili uši“, že by mali radi nejaký koncert zaznamenaný. Tak som vybral ten najdôležitejší – záverečný koncert turné k 30. výročiu na scéne. Koncert v Starej tržnici som si vybral aj preto, že je pre mňa historicky najvýznamnejší. Keď som totiž pred vyše 30-timi rokmi prišiel do Bratislavy, mal som v jednej ruke kufor, v druhej gitaru a hlavu plnú snov a tvrdohlavých predsavzatí. Chodil som po meste a obdivoval historické budovy. Už vtedy sa mi Stará tržnica zdala príliš veľká a honosná na to, aby sa tam predávala iba zelenina. Je to nádherná hala so zvukom kostola. Má v sebe tú slávnostnú atmosféru,“ vraví s úsmevom Peter Nagy.

Peter Nagy je značka, ktorá už 30 rokov úspešne funguje na česko-slovenskej scéne! Jeho hity doslova zľudoveli. Spievajú si ich ľudia niekoľkých generácií a teraz si ich môžu užiť aj na DVD so skvelým publikom vo vypredanej sále.

NAGY_FB banner 2016_3 NAGY_Janda live koncert

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres