0.0 / 5
25/04/2016

Popové hviezdy na Snapchate


V poslednej dobe sa toho čím ďalej tým viac deje na Snapchate. Popové hviezdy zdieľajú svoje súkromie, zážitky či teasujú hudobné novinky. Prinášame ti snapcody a usernames hviezd, ktoré sa oplatí sledovať!

Tu sú usernames, ktoré vás ako milovníkov hudby určite budú zaujímať:

5 Seconds Of Summer – wearefivesos
Ally Brooke (Fifth Harmony) – itsmeallyb
Ariana Grande – moonlightbae
Avicii – timbling
Bradley Simpson (The Vamps) – bradibeg
Calvin Harris – calvinharris
Capital FM – capitalfm
Charlotte Crosby – clc_17
Charlie Puth – notcharlieputh
Chris Brown – bpchrisbrown
Conor Maynard – conorpmaynard
Connor Ball (The Vamps) – conb1996
Danny Wilkin (Rixton) – danny_rixton
David Guetta – davidguettaoff
Dinah Jane (Fifth Harmony) – dinahdime
Diplo – diplo3000
Ed Sheeran – teddysdaytoday
Enrique Iglesias – henrychurches
Fifth Harmony – fifthharmony
Fleur East – fleur.east
George Shelley – higeorgeshelley
James McVey (The Vamps) – jamesmcvey
Jade Thirlwall (Little Mix) – JustJadeAmelia
Justin Bieber – rickthesizzler
KhloeKardashian – khloekardashian
Kim Kardashian – KimKardashian
Kylie Jenner – kylizzlemynizzl
Little Mix – littlemix_offic
Leigh-Anne Pinnock (Little Mix) – leigh-annepinn
Martin Garrix – martingarrix
Marvin Humes – marvinhumes1
Meghan Trainor – mtrainor22
Michael Clifford (5SOS) – michaelgcliffor (private atm)
Miley Cyrus – mileycyrus
Ne-Yo – neyo1979
Nick Jonas – jicknonas
Normani Kordei (Fifth Harmony) – moniloves31
One Direction – onedirection
Perrie Edwards – perriesnap
Rihanna – rihanna
Rixton – rixtonofficial
Rob Kardashian – Robphuckedme
Selena Gomez – selenagomez
Shawn Mendes – shawnmendes
Tristan Evans (The Vamps) – trisibeg
The Vamps – vampssnap
Zayn Malik – zayn

Ani Rádio Expres nemôže na Snapchate chýbať! ;)

radioexpres

Zdroj: www.capitalfm.com

aplikacie Rádia Expres