Práve hráme

Kvety v podpaží – Vytesané v kameni (Official video)

20/04/2016

Kapela Kvety v podpaží predstavuje nový singel Vytesané v kameni. Budú aj na TOPFESTe!


Skupina Kvety v podpaží len nedávno prekvapila unikátnym videoklipom, ktorý jej líder nakrúcal uprostred zimy v mrznúcej vode, a už má ďalšiu novinku! Skupina z Košíc predstavuje singel Vytesané v kameni, ku ktorej stihla nakrútiť aj videoklip. Rytmická skladba patrí v kapele medzi najobľúbenejšie, pretože je veľmi pestrá. Hudbu k singlu zložili spoločne všetci členovia kapely – Martin Lechman,  Ján Lechman, Filip Kluknavský a Lukáš „Kolja“ Kolivoška, bývalý člen kapely I.M.T. Smile, ktorý sa postaral aj o jej produkciu.

Text napísal Peter Filčík. Skladbou Vytesané v kameni chcú Kvety v podpaží odkázať svetu, že vedia o svojich chybách, napriek tomu sa snažia zostať samými sebou! Novinku plánujú zahrať fanúšikom na koncerte v Bratislave 23. apríla v klube RockOK a v lete na najväčšom rockovom festivale TOPFEST.

Sympatickí hudobníci si uvedomujú, že názov kapely Kvety v podpaží niekomu môže znieť trochu bizarne, no nechcú sa ho vzdať. Ako tvrdia, kvety symbolizujú niečo pestré, farebné, tak ako ich hudba. V názve si treba predstaviť kyticu kvetov, ktorú nesie muž žene a má ju po ceste uloženú v podpaží :).

Nadácia Rádia Expres