Práve hráme

Slza – Fáze pád

15/04/2016

Slza má nový videoklip a odohrá svoj jediný koncert na Slovensku


Skupine Slza sa začiatok roka snáď ani nemohol vydariť lepšie. Zbiera jedno hudobné ocenenie za druhým, jej premiérové turné k multiplatinovému albumu Katarze je prakticky takmer všade vypredané a aktuálne predstavuje vynikajúci videoklip, ktorým nastavuje latku naozaj vysoko. FÁZE PÁD, ako je nový singel nazvaný, sa v prípade Slzy teda rozhodne nekoná.

Po megahitoch Lhůta záruční, Celibát a Katarze prichádza populárne české duo s očakávaným štvrtým singlom a videoklipom.

„Fanúšikom sa tentoraz  predstavujeme v trocha inom svetle a po troch melancholických klipoch prichádzame s vtipným, bláznivým videoklipom,“ vraví gitarista Lukáš a dodáva: „Každý vie, aké to je usilovať sa o zdanlivo nedosiahnuteľný cieľ, snažiť sa, hoci sa vás okolie snaží odradiť a hádže vám polená pod nohy. Ale vás to aj napriek tomu neodradí a idete si za svojím cieľom. A o tom je pesnička Fáze pád.“ Spevák Petr ho doplňuje: „Nakrúcanie klipu bolo dosť náročné, odniesol som si z neho zopár modrín a narazených kostí, ale neskutočne som si to užil a výsledok za to rozhodne stojí.“

Slovenský fanúšikovia Slzy by si v rámci Katarze TOUR 2016 rozhodne nemali nechať ujsť ich jediný koncert na Slovensku! Ten sa uskutoční už 21. 4. 2016 v Bratislave v Ateliéri Babylon. Ako doteraz na všetkých koncertoch, aj tu na fanúšikov čaká pôsobivá koncertná šou a autogramiáda.

Kúpiť vstupenky

@Tomáš Nosil (2) @Universal Music (1) @Universal Music (2) @Universal Music (3) @Universal Music (5) @Universal Music (7)

Nadácia Rádia Expres