Práve hráme

01/04/2016

Moja tučná grécka svadba 2


Bav sa s nami a s filmom Moja tučná grécka svadba 2 a hraj o kozmetické a filmové balíčky. Ak budeš mať šťastie, môžeš vyhrať romantický pobyt pre dve osoby!

Hlavnú cenu: romantický pobyt pre dve osoby na dve noci v Hoteli Plejsy***, poukážku v hodnote 100 EUR na požičanie šiat z www.krasnesaty.skpravé grécke potraviny,  kozmetický balíček AVON a filmové ceny získali Adam a Katka zo Žiliny.

Film Moja tučná grécka svadba 2 prichádza do slovenských kín od 7. apríla.

Štatút súťaže


MOJA TUČNÁ GRÉCKA SVADBA 2

Najúspešnejšia romantická komédia všetkých čias! Pokračovanie superúspešnej komédie s nadšením očakávajú davy fanúšikov. Divákov po celom svete očarili skvele napísané postavy bláznivej rodiny Portokalosových, ktoré každému pripomínali niekoho z vlastnej rodiny. Scenár opäť napísala Nia Vardalos (za prvý film získala nomináciu na Oscara), ktorá si tiež zopakovala úlohu Touly. Vo vedľajších rolách sa objavia všetky známe tváre z prvého dielu. Tety, strýkovia, babky, dedkovia, netere, synovci, vnúčatá a ďalší členovia tejto obrovskej bláznivej rodiny si spolu s filmovými divákmi užijú ešte viac skvelej zábavy a dobrého jedla na ďalšej veľkej a nezabudnuteľnej gréckej svadbe.

Moja tučná grécka svadba 2 (My big fat greek wedding 2) – slovenský trailer


HOTEL PLEJSY***

Prekrásnu prírodnú scenériu Dolného Spiša a Plejsov úžasne dopĺňa trojhviezdičkový rodinný Hotel Plejsy, a to nielen architektonicky, ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi. Hotel Plejsy je situovaný iba 50 metrov od lyžiarskeho strediska Relax Center Plejsy a ponúka ubytovanie naozaj pre každého. Pôžitok z pobytu Vám zaručí fantastická domáca kuchyňa s príjemnou obsluhou. Kuchyňa Hotela Plejsy dokáže zabezpečiť bezlepkovú stravu pre celiatikov, DIApotraviny, makrobiotickú a vegetariánsku stravu. Hoteloví hostia si môžu oddýchnuť a načerpať nové sily v plne vybavenom wellness centre – Vital ISIS Paradise, ktoré pozostáva z vnútorného bazéna, whirlpool, fínskej, parnej, bylinkovej a infra sauny, Kneippovho kúpeľa a tepidária. Aktívnejší hostia si môžu zahrať bowling, biliard a tenis. Zároveň pre peších turistov a cykloturistov ponúka toto okolie celý rad zaujímavých trás. Moderná kongresová miestnosť Hotela Plejsy s technickým vybavením ponúka široké možnosti organizovania kongresov, školení, seminárov a iných spoločenských podujatí.

Viac info

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres