Práve hráme

23/03/2016

Birell – Nealkoholické osvieženie na celý deň


Súťaž o Birell nealkoholické osvieženie

Získaj osviežujúcu výhru pre celý svoj tím!
Buď skvelý kolega, ktorý sa postará o zábavu a dopraje osviežujúcu chuť nealkoholického piva Birell sebe aj svojim kolegom.

Pozorne sleduj naše vysielanie, kde sa dozvieš, v ktorej časti Slovenska sa nachádza náš tím s nealkoholickým osviežením Birell.
Následne postni na výzvu moderátora na náš Facebook fotku z práce aj so svojimi kolegami a čakaj na náš telefonát.

Ak sa s tebou telefonicky spojíme, osviežujúca výhra v podobe nealkoholického piva Birell je tvoja!

Tak neváhaj a zapoj sa! Súťažíme každý pracovný deň od 14.3. – 18.3.

Súťaž je určená pre dospelých konzumentov nad 18 rokov.


Birell je nealkoholické osvieženie, ktoré si môžeš vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek – v práci, k obedu, pred cestou autom alebo po športe. Vyrába sa z prírodných surovín – vody, sladu a chmeľu, neobsahuje konzervanty, umelé farbivá a umelé sladidlá. Kúzlo nealko piva Birell spočíva v použití špeciálnych kvasiniek Birell, vďaka ktorým prechádza rovnakým varným procesom ako klasické pivo. Nedochádza tak k žiadnym chemickým ani fyzikálnym úpravám, čoho výsledkom je dokonalá plná a príjemná horká chuť piva, aj keď ide o pivo nealkoholické.

Birell nie je len svetlé nealko pivo, ale aj nealkoholické Radlery, ktoré pokrývajú širokú škálu chuťových preferencií – pomelo & grep, limetka & malina alebo zázvor. Navyše sa v apríli môžete tešiť na ďalšie novinky Birell, ktoré sa objavia na trhu.

Viac info na www.somvpohybe.sk

Štatút súťaže

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres