Práve hráme

29/02/2016

Ave, Caesar! Nenechaj si ujsť mimoriadny filmový a herecký zážitok


Do slovenských kín prichádza najžiarivejšia komédia tohto roka! Nenechaj si ujsť mimoriadny filmový a herecký zážitok. Komédiu Ave, Caesar! s najznámejšími tvárami Hollywoodu si môžeš vo svojom kine užiť od 3. marca.
Pre troch z vás máme 2 lístky do kina a k tomu DVD od bratov Coenovcov – Braček, kde si.

DVD_vyhra

Zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali troch výhercov, ktorým posielame 2 lístky do kina a DVD Braček, kde si – Dávid Gildein, Adriána Romančíková a Ingrid Huttová. Gratulujeme!

O filme:

Niektorí ľudia majú úžasnú schopnosť vyriešiť aj ten najväčší problém. Prototypom takého človeka je Eddie Mannix, ktorého poľom pôsobnosti sú hollywoodske filmové štúdiá. Deň „hasiča problémov“ Eddieho Mannixa (Josh Brolin) začína skoro ráno riskantnou záchranou povesti mladučkej hviezdy, ktorá už už padá do morálneho bahna a rúk polície. Hneď nato zmieruje rozzúrených cirkevných predstaviteľov, ktorých naštval scenár pripravovaného biblického veľkofilmu. Režisérovi sofistikovaných drám (Ralph Fiennes) musí do hlavnej role vnútiť hviezdneho predstaviteľa kovbojov, ktorý síce vie hádzať lasom, ale zato nevie rozprávať. A to nie je všetko. Problémy mu robí aj hviezdna plavkyňa Anna (Scarlett Johansson), ktorá má chúlostivé osobné problémy a slávny tanečník Burt (Channing Tatum), ktorý sa z ničoho nič začal správať zvláštne. A to stále nie je všetko! Vrásky na čele mu spôsobila superstar Baird Whitlock (George Clooney), ktorá bola unesená neznámou organizáciou s názvom „Budúcnosť“, a to práve uprostred natáčania veľkofilmu „Ave, Caesar!“. Pre ostrieľaného Eddieho je ale každá kríza výzvou.

Ave, Caesar! (Hail, Caesar!) – oficiálny trailer

Mobilné aplikácie Rádia Expres