Práve hráme

Taylor Swift – Out Of The Woods – The Making Of

18/02/2016

Taylor Swift spúšťa mobilnú hru!


S novinkami o Taylor Swift akoby sa vrece roztrhlo. Nielenže hviezdila na odovzdávaní Grammy, kde získala aj viaceré ocenenia, ale podľa najnovších správ zavrela dohodu s Glu Mobile, s ktorými bude vyvíjať svoju vlastnú hru pre mobilné telefóny. Bude to jej prvá podobná skúsenosť po tom, čo v minulom roku vyhrala ocenenie Emmy Awards.

„Som nadšený, že môžem privítať Taylor Swift- ceny vyhrávajúcu speváčku, hudobníčku a textárku do našej Glu rodiny,“ uviedol Niccolo de Masi, predseda a výkonný riaditeľ spoločnosti.

Taylor nebude prvá, ktorá sa zapojila do priemyslu s mobilnými hrami. Pred ňou tam vstúpili už hviezdy ako Kim Kardashian, či Katty Perry.

taylor mobile

I keď ešte nei je jasné, v akej forme hra bude, je viac ako možné, že časť hry sa bude odohrávať v dome vraha z klipu Blank Space. Každopádne už sa hry nevieme dočkať!

Taylor nám tiež umožnila nahliadnuť na tzv. „making of“ jej nového klipu Out Of The Woods na svojom YouTube kanáli. Pozrite si ako vznikali niektoré dramatické zábery – vo videu hore.

aplikacie Rádia Expres