Práve hráme

Justin Bieber – Purpose (PURPOSE : The Movement) (Official Music Video)

10/02/2016

Nekontrolovateľný strach Justina Biebera


21- ročný kanadský spevák, ktorý v novembri minulého roku vydal svoj najnovší album Purpose pravdepodobne nezvláda svoju obrovskú slávu. Po období, kedy sme o ňom z médií počuli iba vďaka jeho extravagantnému správaniu, vyzeralo, že vydaním albumu nastalo jeho „pokojnejšie“ obdobie. Avšak Justin na Instagrame svojich fanúšikov zaskočil trochu záhadným odkazom:

Funny how on Instagram everyone’s suddenly an English teacher..

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

„The fear is uncontrollable I can’t wrap my head around when it comes – it goes but it ways on me. When will the fear stop? I don’t know if it ever will – Justin Bieber,“ čo v preklade znamená: „Môj strach je nekontrolovateľný, nemôžem sa proti tomu obaliť keď to na mňa príde. Kedy ten strach prestane? Neviem, či vôbec niekedy prestane.“ K obrázku, na ktorom bol len tento text nepridal žiadny popis ani hashtagy. Samozrejme fanúšikovia a fanúšičky ho ihneď začali podporovať slovami: „nič ťa nezlomí, si silnejší! Ak sa cez to dostaneš, bude to stáť za to! Milujeme ťa a budeme ťa podporovať!“

Nám už len ostáva dúfať, že Justin sa cez to dostane a bude nás prekvapovať už len v pozitívnom slova zmysle.

Z depky mu snáď pomôže aj nový prírastok do rodiny – milučké šteniatko Phil, ktoré nedávno predstavil na svojom instagrame. Phil je naozaj rozkošný!

New addition to the family his name is Phil

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Can’t make Esther too jealous

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Zdroj: www.music-news.com

Nadácia Rádia Expres