Práve hráme

12/02/2016

Román Grey láme rekordy predajnosti – vyhraj knihu


Najúspešnejšia knižná trilógia sa dočkala pokračovania!
Po Päťdesiatich odtieňoch sivej, Päťdesiatich odtieňoch temnoty a Päťdesiatich odtieňoch slobody prichádza GREY – román, ktorý láme rekordy predajnosti.
Počas štyroch dní od začiatku predaja sa vo Veľkej Británii predalo cez 1 milión výtlačkov a Grey sa stal historicky najrýchlejšie sa predávajúcim titulom.

Svet Päťdesiatich odtieňov sivej očami Christiana Greya. Prostredníctvom jeho vlastných slov, myšlienok, úvah a snov ponúka E. L. James iný pohľad na ľúbostný príbeh, ktorý uchvátil milióny čitateľov po celom svete.

Túto skvelú knihu spolu s darčekom (taška, blok a držiak na fotky alebo zrkadielko)  môžu získať siedmi z vás. Jeden z vás získa exkluzívnu výhru – knihu Grey a kravatu s manžetovými gombíkmi. Stačí, keď správne odpoviete na otázku.

Zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali 7 výhercov, ktorým posielame knihu Grey a darček – Jana Kudláčová, Miroslav Hajzuš, Martina Matejová, Katarína Sedláková, Mária Juhásová, Soňa Krasňanová a Jana Golhová. Exkluzívnu výhru – knihu Grey a kravatu s manžetovými gombíkmi posielame Marekovi Monockému. Gratulujeme!

O knihe:

Christian Grey má rád kontrolu v každej situácii. Jeho život je usporiadaný, disciplinovaný a absolútne prázdny – až do dňa, keď do jeho kancelárie vpadne pôvabne neohrabaná  a éterická Anastasia Steelová. Po jej odchode sa Christian snaží zabudnúť na ňu, ale namiesto toho sa zmieta v búrke emócií, ktorým nerozumie a ani im nedokáže odolať. Zdá sa, že na rozdiel od žien, s ktorými sa stretával predtým, Ana doňho vidí – že cez masku úspešného biznismena, čo si užíva luxusný životný štýl, prenikne až do Christianovho chladného a zraneného srdca. Zaženie vzťah s Anou desivé zážitky z detstva, ktoré Christiana každú noc prenasledujú? Alebo jeho temné sexuálne túžby, tendencia ovládať druhých a zničujúca nenávisť voči sebe samému Anu odradia a zničia krehkú nádej, ktorú mu dáva?

Ukážka z knihy

Mobilné aplikácie Rádia Expres