Práve hráme

14/01/2016

Filmové soundtracky, ktoré si radi vypočujeme aj po filmových premiérach


Prichystali sme si pre Vás 5 filmových soundtrackov, s ktorými si pripomenieme najlepšie momenty filmu:

Wiz Khalifa – See You Again ft. Charlie Puth [Official Video] Furious 7 Soundtrack

Skladba See You Again sa stala obľúbeným hitom minulého roka. Wiz Khalifa a Charlie Puth predviedli pri tomto skvelú spoluprácu. Svoje miesto vo filme Rýchlo a zbesilo 7 si právom zaslúži. Nesie so sebou hlavnú myšlienku filmu (rodina, priateľstvo, spomienky, rozlúčenie), vďaka čomu si ju obľúbil obrovský počet ľudí a klip tak lámal rekordy v zhliadnutiach.

R. Kelly – I Believe I Can Fly (Space Jam Soundtrack)

Skladba I Believe I Can Fly opisuje sen malého chlapca, ktorý chcel zmeniť svoj život k lepšiemu. Skvelá spojitosť so zábavným filmom Space Jam, v ktorom si hlavnú úlohu zahrala legenda basketbalu Michael Jordan.

Ed Sheeran – I See Fire (Music Video)

Ed Sheeran skomponoval skvelú baladu I See Fire k príbehu z filmu Hobit: Smaugova pustatina. Skladba si získala svoju popularitu už vďaka ďalšiemu pokračovaniu trilógie The Hobbit.

Coldplay – Miracles (Official Lyric Video)

O filme Unbroken sa začalo hovoriť už začiatkom roka 2014. Správa o tom, že skupina Coldplay chystá soundtrack pre tento film bola pre mnohých veľmi potešujúca. Skupina sa výborne stotožnila s príbehom filmu a sprodukovala skladbu Miracles, ktorá zároveň s klipom tvorí inšpiratívne video.

https://www.youtube.com/watch?v=_mll1XD7LzU
Christina Aguilera je speváčka so skvelým hlasom, o tom niet pochýb. V skladbe We Remain, storá sa stala soundtrackom v roku 2013 pre film Hry o život: Skúška ohňom, naplno predviedla svoj hlas.

Mobilné aplikácie Rádia Expres