Práve hráme

12/01/2016

REVENANT: Za tento film už Leonardo musí dostať Oscara!


Hraj s nami o peňaženku, tričko a 2 lístky do kina v meste podľa vlastného výberu.
Každý deň máme na linke 2 súťažiacich – každý z nich dostane od moderátora 6 tvrdení o filme, pri ktorých musí určiť, či ide o pravdu alebo lož. Ten súťažiaci, ktorý správne určí viac tvrdení, vyhráva.

vyhry-revenant

Tak neváhaj a zapoj sa!
Súťažíme každý pracovný deň od 11.1. do 15.1. v Expres Hitoch Nonstop.
Film Revenant prichádza do slovenských kín od 14. januára.

O filme:

Americký západ, Južná Dakota, 1823. Miesto a čas s pomerne relatívnou hodnotou ľudského života. Skúsený lovec a trapper Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) je so svojím synom na výprave s lovcami kožušín. Uprostred hlbokých lesov vzdorujú nečakaným útokom Indiánov a na svojej púti musia prekonávať nemilosrdnú, nezmapovanú krajinu plnú nástrah. Glassovi sa stáva osudným stretnutie s rozzúrenou samicou medveďa grizzlyho. Útok medveďa síce prežije, ale je ťažko zranený a lovecká výprava sa musí rozdeliť. Zatiaľ čo väčšina lovcov pokračuje v ceste, s Glassom a jeho synom zostávajú len dvaja muži, John Fitzgerald (Tom Hardy) a Jim Bridger (Will Poulter). Tí viac menej čakajú, kým zomrie, aby ho mohli pochovať a pokračovať v ceste. Ale zranený lovec stále neumiera, a tak sa Fitzgerald rozhodne čakanie na nevyhnuteľné skrátiť. Pri pokuse o vraždu ho však pristihne Glassov syn, ktorého Fitzgerald zabije. Stále živého Glassa potom zahrabe v hrobe a spolu s Bridgerom zmizne. Ale Hugh má poriadne tuhý korienok. V úplne zúboženom stavu vylezie z vlastného hrobu, zúfalo sa potáca čarokrásnou, ale ľahostajnou krajinou. Pri živote ho drží predovšetkým nenávisť a túžba po pomste. Musí prekonať brutálnu zimu a hlad, divoké rieky, bojovné indiánske kmene a dokončiť svoju odplatu.

Príbeh filmu REVENANT Zmŕtvychvstanie je inšpirovaný skutočným príbehom a podľa knižnej predlohy Michaela Punkea ho natočil režisér a držiteľ Oscara Alejandro Iñárritu (Birdman, Babel).

REVENANT Zmŕtvychvstanie (The Revenant) – 2. oficiálny trailer

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres