Práve hráme

INTEL X LADY GAGA 720pHD

08/01/2016

Lady Gaga: Vidím neviditeľné!


Lady Gaga rada trápi fanúšikov – Mother Monster naznačila svoje plány, týkajúce sa jej vystúpenia na odovdzávaní cien Grammy na budúci mesiac. Popová hviezda sa spojila s technologickým gigantom Intel a spolu pracujú na futuristickom koncepte doteraz nevídaného, jedinečného (a svojho druhu jediného) vystúpenia v Staples Center v Los Angeles 15. februára:

Mám potenciál predstaviť si nepredstaviteľné. Myslieť nemysliteľné. Viedieť neviditeľné,“ hovorí hologram Lady Gaga v krátkom zverejnenom videu (nad článkom). „S arzenálom vedúcej svetovej technológie, ktorú mám na dosah končekov prstov, mám teraz schopnosť vynájsť nevynájditeľné.“

Ak tomu vôbec nerozumiete, nič si z toho nerobte – ani my, ani nikto iný na svete (okrem Lady Gaga a pár ľudí z Intelu). Či bude jej vystúpenie na Grammy Awards naozaj technologicky prevratné a v čom vlastne, uvidíme už 15. februára v telke. V tejto chvíli nie je jasné ani to, či predstaví svoj nový hudobný materiál, na ktorom pracovala v priebehu minulého roka.

Mobilné aplikácie Rádia Expres