Práve hráme

https://www.youtube.com/watch?v=Tm88QAI8I5A

30/11/2015

Výhercovia CD a lístkov na koncert Zaz!


Skvelá francúzska speváčka Zaz sa po roku vracia na Slovensko, aby potešila uši slovenského publika obľúbenými hitmi Les Passants, Je VeuxEblouie par la nuit, On ira, ale predstaví aj pesničky z albumu Paris, Encore! 

4. decembra vystúpi speváčka v Incheba Expo Aréne a my sme piatim z vás ponúkli lístky na koncert a jej album Paris, Encore!
Stačilo správne zodpovedať otázku: Ktorému bojovému umeniu sa ZAZ v minulosti venovala?
Správna odpoveď: Kung-fu

Výhercovia albumu Paris, Encore! + lístkov na koncert:
1. Miloš Duraj
2. Daniela Ješková
3. Monika Valachovičová
4. Marek Malík
5. Lucia Benzová

Gratulujeme!

Zaz, vlastným menom  Isabelle Geffroy,  patrí k najpopulárnejším francúzskym speváčkam súčasnosti a mimoriadnej obľube sa teší aj u nás na Slovensku. Minulý rok okúzlila návštevníkov koncertu v Bratislave, tento rok zaspievala v lete v Košiciach a do hlavného mesta sa vracia opäť po roku. Predstaví  nielen svoje najväčšie hity, ale aj piesne z posledného albumu Paris, na ktorom prespievala skladby z repertoáru Edith Piaf, Mauricea Chevaliera, Charlesa Aznavoura alebo Charlesa Treneta a s ktorým zvíťazila v kategórii Najlepšia medzinárodná ženská rock/pop umelkyňa na udeľovaní cien ECHO award 2015  v Berlíne. V roku 2011 získala aj cenu EBBA award, ktorá je udeľovaná interpretom, ktorí sa svojim prvým albumom dokázali presadiť mimo svojej vlasti.

ZAZ – Eblouie par la nuit (Clip officiel)

Kúpiť lístky

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres