Práve hráme

NO NAME S Láskou

26/11/2015

No Name S Láskou – exkluzívna premiéra klipu


Skupina NO NAME má pre fanúšikov ďalšie netradičné prekvapenie. Singel „S Láskou“ dostal unikátnu obrazovú podobu.

Chalanom už nestačil obyčajný videoklip, nakrútili k nemu hneď film! Snímku má na svedomí oceňovaný filmár Juraj Lehotský, dokonalú filmovú podobu jej dodal kameraman Timotej Križka. Nakrúcala sa výlučne v exteriéroch blízko mesta Šaľa. Hlavné postavy stvárňujú kazateľ a spisovateľ Daniel Pastirčák so synom Damiánom a Ľuboš Krajčovič.

„Nie je to obyčajný videoklip. Oslovili sme opäť výborného filmára Juraja Lehotského. S Jurajom a jeho tímom totiž spolupracujeme už roky. Páči sa nám jeho videnie našej hudby a aj to, že je otvorený novým nápadom, impulzom. Scenáre, ktoré vytvára, realizuje s ohľadom na pôsobenie kapely, je nenásilný a poukazuje na viacvýznamovosť výpovedí našich piesní. Tentoraz si Juraj vybral kameramana Timoteja Križku a vedel prečo. Výsledok je viac filmový ako je bežné pri hudobných videách,“ vysvetľuje líder skupiny NO NAME Igor Timko.

„Nakrúcalo sa na poli v blízkosti mesta Šaľa. Bolo to náročné na prípravu. Umelý dážď,  hmla, herci. Jednoducho preteky s časom. Pracovali sme od skorých ranných hodín. Aj keď je štáb výborne pripravený, človek nikdy nevie, čo sa môže stať a tak je zakaždým takéto nakrúcanie adrenalínová záležitosť. S výsledkom sme však viac ako spokojní. Klip má atmosféru, ktorou sme sa prostredníctvom našej hudby doteraz neprezentovali. Je to aj tým, že ak máte režiséra Juraja Lehotského v jednej kope s Timotejom Križkom za kamerou, je isté, že netočíte video, ale film!“ teší sa Igor Timko.

132

Nadácia Rádia Expres