Práve hráme

23/11/2015

Chaos na Vianoce


Bav sa s Rádiom Expres a rodinkou Cooperovcov a hraj o 2 lístky do kina. Ak budeš mať šťastie, môžeš vyhrať romantický víkendový pobyt pre dve osoby!

Neváhaj a zapoj sa! Pošli SMS na číslo 0905 612 612 a čakaj na náš telefonát. V súťažnom vstupe zadá moderátor 7 otázok s vianočnou tematikou a tvojou úlohou bude vybrať správnu odpoveď z dvoch možností. Ak za celý týždeň nazbieraš najviac správnych odpovedí, hlavná výhra je tvoja!

Každý deň hráme o 2 lístky do niektorého z multiplexov Cinemax a na konci týždňa získa súťažiaci s najväčším počtom správnych odpovedí hlavnú cenu: romantický víkendový pobyt pre dve osoby v Hoteli Plejsy.

Súťažíme každý pracovný deň od 23.11. do 27.11. v Expres Hitoch Nonstop.

Chaos na Vianoce prichádza do slovenských kín od 26. novembra.


CHAOS NA VIANOCE

Poznáme to všetci – sviatky by mali byť šťastné, veselé a plné pohody. Ale rok čo rok to býva na Štedrý večer presne naopak… Chaos a stresy vládnu v každom dome. Keď sa na Vianoce zídu štyri generácie klanu Cooperovcov, na pokojné prežitie sviatkov to veľmi nevyzerá. Neočakávaní hostia a množstvo nepravdepodobných príhod a náhod obrátia pokojný večer úplne naruby, aby sa na konci ukázala skutočná sila rodiny a to pravé čaro Vianoc.

Chaos na Vianoce – oficiálny trailer


HOTEL PLEJSY***
WELLNESS AND FUN RESORT

Prekrásnu prírodnú scenériu Dolného Spiša a Plejsov úžasne dopĺňa trojhviezdičkový rodinný Hotel Plejsy, a to nielen architektonicky, ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi. Hotel Plejsy je situovaný iba 50 metrov od lyžiarskeho strediska Relax Center Plejsy a ponúka ubytovanie naozaj pre každého. Pôžitok z pobytu vám zaručí fantastická domáca kuchyňa s príjemnou obsluhou. Kuchyňa Hotela Plejsy dokáže zabezpečiť bezlepkovú stravu pre celiatikov, DIApotraviny, makrobiotickú a vegetariánsku stravu. Hoteloví hostia si môžu oddýchnuť a načerpať nové sily v plne vybavenom wellness centre – Vital ISIS Paradise, ktoré pozostáva z vnútorného bazéna, whirlpool, fínskej, parnej, bylinkovej a infra sauny, Kneippovho kúpeľa a tepidária. Aktívnejší hostia si môžu zahrať bowling, biliard a tenis. Moderná kongresová miestnosť Hotela Plejsy s technickým vybavením ponúka široké možnosti organizovania kongresov, školení, seminárov a iných spoločenských podujatí.

Viac

Štatút súťaže

aplikacie Rádia Expres