Práve hráme

11/11/2015

Desatoro pre kvalitný politický bilboard


Na Slovensku sa nám rozmnožili predvolebné bilboardy a podľa Ďura a Djura na to treba ísť v desiatich bodoch. Sú to odporúčania pre politikov pod názvom Desatoro pre kvalitný politický bilboard.

  1. Je jedno, čo je na bilboarde napísané, hlavná je fotka prívetivého človeka. Ak už heslo, tak prípustné sú slová – Naše, Hrdo, Chceme, Urobíme – jednoducho akékoľvek prázdne slovo zaberie.
  2. Vyvaruj sa skupinových foto. V rovnakom outfite vyzeráte ako boyband pokúšajúci sa o comeback.
  3. Usmievaj sa, najlepšie slizko, alebo prívetivo, čo je to isté. Široký úsmev, alebo rehot je neprípustný! Politika je rehoľa na nej nie je nič smiešne.
  4. Najlepšia je košeľa s vyhrnutými rukávmi – si pracant, nech to vidia. Pokojne môžu byť na nej fľaky, ale nie hnedej farby, aby si to volič nevysvetlil zle.
  5. Ženy to majú jednoduché, všetky sú pekné a keď si dáte vkusný kostýmček, zaberie to. Dobré je doplniť ich slovami ako „Mama,“ alebo „Našim deťom,“ alebo „Vieme čo rodina potrebuje.“
  6. Najlepšia je fotka hlavy, ktorá bude hore urezaná. Nie je podstatné mať tam celú hlavu, všetci vedia, že ju máš. Minimálne to tušia.
  7. Vítané sú fotky s malými deťmi. Či už so svojími, alebo s cudzími. A nech sa deti usmievajú, nech vidno, že sa vás neboja a cítia sa fajn.
  8. Zaberá aj sako prehodené cez plece na palci. Len pozor, modrý odkrvený prst, na ktorom je sako, treba vyretušovať.
  9. Ak nosíš okuliare, odfoť sa so šošovkami. Okuliare budia pocit prísneho profesora, alebo niekoho so zdravotným diskomfortom a ten ty nemáš!
  10. Je fajn odfotiť sa pred objektom, alebo stavbou, ktorá je naša slovenská. Trenčiansky, Oravský, alebo Spišský hrad, Zoo Bojnice, Múzeum SNP. Ilavská väznica sa neodporúča!

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres