Práve hráme

Meghan Trainor – Better When I’m Dancin‘

26/10/2015

Meghan Trainor sa cíti lepšie, keď môže tancovať


Meghan Trainor pred pár dňami vydala nový singel a s ním aj videoklip k skladbe Better When I’m Dancin‘. Táto pesnička oficiálne vyšla 23. októbra na originálnom soundtracku k filmu The PEANUTS Movie. Jedná sa o 3D animovaný film s populárnymi charaktermi z obľúbených krátkych komiksov a televíznych relácií s názvom Peanuts, kde bol hlavnou postavou pes Snoopy a jeho partia.

Meghan vo videoklipe tancuje doprevádzaná hlavnými postavičkami z The Peanuts. Klip je zo začiatku ladený do čiernobielej a prechádza do farby, keď ľudia z mikropríbehov začínajú postupne vďaka Meghaninej pesničke tancovať. Veselá skladba si za pár dní nazbierala už cez 4 milióny pozretí a mnohé pozitívne ohlasy od divákov.

Meghan Trainor má iba 21 rokov a prvé významnejšie uznanie a prelom v kariére zaznamenala v priebehu minulého roka s albumom Title. Skladba All About That Bass, ktorej je Meghan spoluautorkou, bola pôvodne ponúknutá aj speváčkam Beyoncé a Adele. Tie nahratie skladby odmietli a tak sa Meghan rozhodla nahrať ju sama. Urobila evidentne veľmi správne, pretože od tej doby jej hviezda stúpa smerom nahor a Meghan nemá núdzu o pribúdajúcich priaznicov.

Aj takto Meghan nacvičuje nové choreografie:

#BETTERWHENIMDANCING 💃 @charmladonna @kelseypannullo @michymilli @bjpaulin2 @csymtly

Video uverejnené používateľom Meghan Trainor (@meghan_trainor),

Mobilné aplikácie Rádia Expres