Práve hráme

Gwen Stefani – Used To Love You (Official Video)

21/10/2015

Gwen Stefani si novým songom vyliala srdce


Gwen Stefani je opäť nezadaná. Po tom, čo sa jej 13-ročné manželstvo s Gavinom Rossdaleom (herec a spevák skupiny Bush) skončilo rozchodom a v auguste tohto roka podaním žiadosti o rozvod, je vraj šťastná. Aspoň to tvrdila v nedávnom rozhovore v telke. Ale vo videu k novej pesničke Used To Love You šťastne nevyzerá. Vyliala si srdce pred celým svetom a vyzerá byť emocionálne dosť rozhodená. Buď je taká skvelá herečka, alebo – a to je pravdepodobnejšie, ju to vzalo viac, než si sama pripúšťa.

Svoj nový song zaspievala exspeváčka skupiny No Doubt počas víkendu fanúšikom v New Yorku a davu povedala: „Chcem sa s vami podeliť o pesničku, ktorú som nedávno napísala. Táto skladba je výnimočná.“

Speváčka momentálne pracuje na novom štúdiovom albume, ktorý bude prvým nasledovníkom jej platne The Sweet Escape z roku 2006.

Rekapitulácia ich manželstva – Spoločné turné, nemanželská dcéra, homosexuálna minulosť
Pár sa spoznal počas turné skupín No Doubt a Bush v roku 1995. Zosobášili sa v 2002-hom, o štyri roky neskôr sa im narodil prvý syn, v auguste 2008 druhý a vo februári 2014 tretí syn. V 2004-tom (po dvojročnom manželstve) sa testom otcovstva potvrdilo, že Gavin má nemanželskú dcéru Daisy s módnou návrhárkou Pearl Lowe. Následne na to s obidvoma ženami prerušil kontakt, ale o päť rokov neskôr ich novinári spolu odfotili v Londýne a on potvrdil, že ich vzťah je dobrý.

V roku 1995 vo svojej biografii Take It Like A Man spevák Boy George napísal, že v 80. rokoch mal Gavin Rossdale románik s britským spevákom Peterom Robinsonom, známym ako Marylin. Gavin vtedy verejne vyhlásil: „To je Georgeovo podanie. Vôbec ma nepozná. Celý zástup ľudí ide k svojim právnikom pre veci, ktoré o nich napísal. Dúfam, že sa mu podarí predať nejaké knihy tým, že tam spomenul moje meno.“ 

V 2009-tom údajný homosexuálny vzťah potvrdil aj Marilyn a vyhlásil, že spolu boli 5 rokov a že síce sú s Gwen pre seba ideálni, Gavin bol láskou jeho života.
Gavin Rossdale o rok neskôr povedal, že „šlo o experimentovanie a súčasť dospievania“.

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres