Práve hráme

Robbie Williams – She’s the One – 17/10/15 Brisbane HD

20/10/2015

Robbie Williams si vyrobil poriadny trapas


Robie Williams hviezdi na turné so svojou šnúrou Let Me Entertain You. Sedemnásteho októbra práve zabával publikum v austrálskom Brisbane, keď sa rozhodol osloviť diváčku Morgan, stojacu v publiku.  Ako inak, Robbie začal komunikáciu flirtovaním, keď dievčaťu povedal:

“Zbožňujem ten look.  Ten look s okuliarmi  a tými vlasmi, taký výzor sekretárky. Čo mi pripomína, že si musím vymazať moju históriu na prehliadači v počítači, kým to Ayda (Robbieho žena) nájde.”

Možno mal ostať len pri tomto komentári, lebo ďalšou otázkou sa asi dozvedel niečo, čo nechcel počuť. Na otázku, koľko má dievča rokov, keďže malo v ten deň narodeniny, Morgan odpovedala, že 15.

“Koľko máš rokov? PÄŤNÁSŤ? Ou, no doriti…”

Veselá komunikácia pokračuje Robbieho zistením, že dievča nie je na jeho koncerte samozrejme samé, ale sprevádza ho jej mama. Robbie šarmantne situáciu žehlí a predstavuje sa mame ako “Uncle Rob”.

Robbie si ako vždy zachoval vtip a celú situáciu sa snažil zľahčovať. Ironicky poprosil fanúšikov, aby video s incidentom nedávali na YouTube, lebo ho zatvoria. Tí ho evidentne veľmi neposlúchli, za čo im my ďakujeme :)

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres