Práve hráme

Ellie Goulding – On My Mind (Official Video)

19/10/2015

Ellie Goulding zbiera milióny


Nie sú tomu ani štyri týždne, čo Ellie vypustila video k svojmu novému klipu On My Mind, a tomu sa darí naozaj skvele. Ešte pred víkendom malo video necelých 28 miliónov videní a dnes už sa môže popýšiť 32 miliónmi s tým, že toto číslo neustále rastie.

Od Júla 2009, kedy speváčka vydala svoj debut An Instroduction to Ellie Goulding(2009), uplynulo už niekoľko rokov a Ellie všetkým dokazuje, že je vo forme. Popri mnohých nomináciách si speváčka odniesla Brit Award za najlepšiu speváčku v roku 2010.

Zaujímavosťou je, že jej cover piesne od Elton Johna Your Song mal úspech nielen v britských a celosvetových hitparádach, ale aj na svadbe anglickej kráľovskej rodiny. Ellie mala tú česť zahrať pieseň priamo na svadobnej recepcii Princa Williama a jeho vtedy už manželky Cate Middleton v Buckinghamskom paláci.

Najnovšia pieseň On My Mind je prvý singel z jej nadchádzajúceho tretieho albumu Delirium (2015), ktorý by mal vyjsť 6. novembra. Ellie sa vyjadrila, že tento album bude oproti predošlým orientovaný viac do popu. On My Mind oficiálne vyšiel 17.9., odvtedy si vedie výborne a dostal mnohé pozitívne ohlasy. O tom nakoniec svedčí aj počet videní na YouTube. To, že sledovanosť jej klipov závratne rastie asi nie je pre Ellie žiadnym prekvapením, nakoľko je držiteľkou 5 VEVO Certified Awards za videoklipy s viac ako 100 000 000 videní, medzi ktoré patria Burn, Outside, I Need Your Love, Lights and Love Me Like You Do. Čiže novinka On My Mind má vlastne čo dobiehať.

Mobilné aplikácie Rádia Expres