Práve hráme

15/10/2015

Jimmy Fallon vás doženie k slzám


Pesnička Hello vyrazila na púť naprieč hitparádami už v roku 1984, v poradí ako tretí singel z multiplatinového albumu Can’t Slow Down amerického speváka Lionela Richieho. Dlhodobo sa držala na prvých pozíciách viacerých hitparád vrátane UK Singles Chart. Bol to skrátka veľký úspech, a teraz je z pesničky nesmrteľný evergreen.

Pieseň Hello nie je legendárna len pre jej pamätnú vetu: “Hello, is it me you looking for?” (Ahoj, som to ja koho hľadáš?), z ktorej si súčasná generácia veľmi rada uťahuje. Napríklad aj takto:

zdroj: Pinterest
zdroj: Pinterest

Legendou sa stala hlavne vďaka stále viac komicky pôsobiacemu videoklipu, kde sa nešťastne zamilovaný profesor herectva (Lionel Richie) snaží získať srdce jeho slepej študentky. Netuší však, že je do neho rovnako zamilovaná. Dôvtipný divák to pochopí z toho, že si vo videu modeluje bustu Lionelovej hlavy. Nebolo by na tom nič zlé, keby sa táto busta na Lionela podobala, ale nepodobá. Sám spevák sa kvôli tomu sťažoval režisérovi videoklipu Bobovi Giraldimu.

Tento fakt a samotný herecký a spevácky pátos podporili nehynúcu popularitu tejto skladby. Multitalentovaný americký moderátor Jimmy Fallon túto skutočnosť využil a vyrobil s Lionelom k nej nový videoklip. Obaja aktéri mali pritom počas natáčania veľký problém zadržať smiech. Tak ako my, keď sme si ich verziu pozreli :)

Pozrite si originálne video

Hello by Lionel Richie

Perfektná verzia od Jimmyho Fallona

Jimmy Fallon Sings „Hello“ with Lionel Richie’s Head

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres