Práve hráme

A – Ha – Take On Me (Kygo Remix)

22/09/2015

Kygo zremixoval kultový hit od A-ha


Skupina A-ha vydáva v reedícii slávny debutový album Hunting High And Low. A pri tej príležitosti krajan nórskej skupiny, DJ a producent Kygo, vytvoril zaujímavý remix ich najväčšieho hitu Take On Me. Niektorí hudobní novinári tvrdia, že máme zabudnúť na jeho hit Firestone, lebo práve toto sa stane hitom nr.1 Kygovej kariéry. Jeho novú verziu si vypočuj nad článkom a tu je originál na porovnanie:

A-ha – Take On Me Official Music video

Trio A-ha sa do celosvetového povedomia dostalo v polovici 80. rokov vďaka producentovi Johnovi Ratcliffovi. Ich debutovho albumu Hunting High And Low  sa celosvetovo predalo viac než 10 miliónov kópii – z kapely sa stala senzácia a dodnes patrí k najpopulárnejším škandinávskym interpretom všetkých čias.

Pri príležitosti 30. výročia vydania Hunting High And Low vychádza nová CD reedícia, ktorá ponúka zremastrované verzie originálnych piesní. Zberateľov najviac poteší rozšírený 5CD variant, kde okrem pôvodného albumu nájdu nevydané alternatívne mixy niektorých skladieb, demosnímky, singlové extended verzie aj B-strany jednotlivých singlov. Pridané DVD obsahuje videoklipy a ďalší materiál.

Mobilné aplikácie Rádia Expres