Práve hráme

Taylor Swift – Wildest Dreams

31/08/2015

Taylor Swift prežila v Afrike milostný románik


Ešte než začala chodiť so známym DJ-om a producentom Calvinom Harrisom, verejne sa hovorilo o tom, že jej posteľou už prešlo mnoho mužov. Jej súčasný frajer však žiarliť nemusí. Románik, ktorý s fešákom Scottom Eastwoodom prežila, bol len filmový.

Speváčka predstavila svoje nové video k singlu Wildest Dreams, ktorý obsahuje jej typické identifikačné znaky: chytľavý refrén, dlhočizné nohy, krvavočervené pery a vyzývavé boky. Čo chýba, sú jej blonďavé vlasy. Z Taylor sa v tomto videu stala čiernovláska – a to tak uveriteľná, že premýšľame, či by do jesennej sezóny nemala vyraziť s tmavším odtieňom.

V úžasnom výpravnom klipe, ktorý nás prenesie na safari a do minulosti, uvidíte všetky krásy Afriky – nádherné scenérie, zvieratá (Taylor Swift blízko leva, žirafy či zebry), to všetko na pozadí tajného milostného romániku v príbehu herečky a herca, ktorí tam nakrúcajú film. Časť klipu sa skutočne nakrúcala v Afrike; Taylor ho zverila rovnakému človeku ako v prípade videa k Blank Space, Josephovi Kahnovi – a urobila dobre.

Výsledku dávame veľký „like“ – aj preto, že Taylor Swift sľúbila, že všetky peniaze, čo jej klip zarobí, daruje na ochranu divokých zvierat Nadácii afrických parkov.

Wildest Dreams je po hitoch Shake It Off, Blank Space, Style a Bad Blood piatym singlom z jej úspešného albumu 1989.

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres