Práve hráme

03/09/2015

AVON Pochod proti rakovine prsníka 2015


Otvorte svoje srdce a pripojte sa k nám na siedmom ročníku AVON Pochodu proti rakovine prsníka, ktorý prináša množstvo pozitívnej energie a sprostredkúva finančnú pomoc projektom zameraným na prevenciu a liečbu rakoviny prsníka. Vstupenkou na AVON Pochod je špeciálne Tričko proti rakovine prsníka 2015.

7. ročník AVON Pochodu proti rakovine prsníka na Slovensku začne na námestí Eurovea, ktoré je zároveň aj cieľom Pochodu a v ktorom čaká na účastníkov bohatý hudobný program.

Začiatok programu a registrácie je od 12:00 a Pochod odštartuje slávnostným prestrihnutím pásky o 14:00.

Okrem zaujímavého programu, o ktorý sa postarajú účinkujúci ako Sima Martausová band, Le Payaco, Peter Cmorík band, #Virtuoso, Katka Ščevlíková, Mirka Partlová, Campana Batucada so svojou bubnovou show, čakajú na účastníkov Pochodu aj príjemné aktivity a darčeky od partnerov podujatia.
Pochodovať s nami budú aj ambasádori projektu – Jana Kirschner, Ada Straková, Maroš Kramár, Alena Heribanová, Hana Rapantová, Braňo „Bruno“ Ciberej, Zlatica Puškárová, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Roman Juraško, Kvetka Horváthová, Beáta Dubasová a Henrieta Mičkovicová.

Vstupenkou na AVON Pochod je Tričko proti rakovine prsníka 2015, ktoré si môžete zakúpiť online alebo priamo v predajniach Bepon. Ak upredsnotňujete nákup z pohodlia domova, Tričko si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopov na zdraveprsia.sk, eshop.markiza.sk a bepon.sk. a tí, ktorí to nestihnú, si môžu Tričko zakúpiť aj priamo na mieste Pochodu.

K dispozícii je v dámskom, pánskom aj detskom prevedení a jeho cena je 14,99 € (Tričko je predávané v mene a na účet Ligy proti rakovine Slovenkej republiky. Zisk z predaja zakúpených tričiek putuje na konto verejnej zbierky „AVON Pochod 2015“, realizovanej Ligou proti rakovine Slovenskej republiky, povolenie číslo: SVS-OVS3-2015/015243 a bude použitý na programy prevencie a pomoci pre pacientky bojujúce s rakovinou prsníka).

Všetky dôležité a aktuálne informácie nájdete na zdraveprsia.sk a na Facebooku Avon proti rakovine prsníka.

obrazky 1040x600-1 obrazky 1040x600-2

Mobilné aplikácie Rádia Expres