Práve hráme

27/07/2015

Mission Impossible: Národ grázlov


Zahraj si o lístky na skvelý film a získaj k nim aj nezabudnuteľné adrenalínové zážitky!
Neváhaj, prihlás sa cez SMS a čakaj na náš telefonát!
Každý deň zavoláme dvom súťažiacim – obaja dostanú tri rôzne tvrdenia k filmu Mission Impossible a ich úlohou bude určiť, či ide o pravdu alebo lož. Ten súťažiaci, ktorý získa viac bodov, vyhráva skvelý adrenalínový zážitok a k nemu 2 lístky do kina!
Súťažíme každý pracovný deň od 27.7. do 31.7. v Letných ránach s Mišom a Monou.

Hráme o tieto skvelé adrenalínové zážitky

  • Pondelok, 27.7. – simulátor voľného pádu
  • Utorok, 28.7. – pilotovanie lietadla na skúšku
  • Streda, 29.7. – jazda na autokrosovom špeciále
  • Štvrtok, 30.7. – kyvadlový zoskok z mosta
  • Piatok, 31.7. – tandemový zoskok padákom z vrtuľníka Mi-8

Ďalšie adrenalínové zážitky nájdeš na www.enjoyzazitky.sk

O filme

Ethan Hunt (Tom Cruise) je zvyknutý vyrážať na misie, ktorých úspešné splnenie je priam nemožné. Pod vedením režiséra Christophera McQuarieho ide znova po krku tým najväčším grázlom súčasného sveta.

A ako je jeho dobrým zvykom, väčšinu kaskadérskych scén točil Tom Cruise sám a bez dabléra. Hrozby, ktorým hlavný hrdina čelí, sú veľmi mimoriadne. Štátnym úradníkom sa nepáčia neortodoxné pracovné metódy tajnej vládnej služby IMF (Impossible Mission Force), preto ju rozpustia a jej šéfa Ethana Hunta chcú hnať k zodpovednosti. Medzitým sa o slovo začína hlásiť mýtická organizácia Syndikát, ktorej členmi sú bývalí agenti. Ich cieľom je prostredníctvom riadených teroristických útokov zaviesť trochu iný svetový poriadok. Aj keď Hunt nemá proti Syndikátu oficiálne poverenie a pohybuje sa v ilegalite, zhromaždí svojich skúseným kamarátov (Simon Pegg, Ving Rhames a Jeremy Renner) a pokúsia sa týchto profesionálnych teroristov zastaviť. Pomáha mu aj krásna britská agentka Ilsa Faust (Rebecca Ferguson), ktorá má jedinú vadu – nedá sa jej úplne veriť, pretože je veľmi pravdepodobné, že pracuje pre druhú stranu. Mission: Impossible s podtitulom Národ Grázlov sľubuje akčný zážitok, v ktorom budú diváci spolu s hrdinami cestovať po celom svete.

Mission Impossible: Národ grázlov – 2. oficiálny trailer

Štatút súťaže

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres