Práve hráme

Gladiátor – Láska (Hemendex Live)

09/06/2014

Exkluzívne! Gladiátor – na kom ti záleží


Rádio Expres ti prinieslo návrat rockerov!

Skupina Gladiator predstavila exkluzívne na Exprese novú pesničku po piatich rokoch. Volá sa Na kom ti záležía určite sa stane hitom tohto festivalového leta. Ty si ju počul ako prvý!

Okrem novej pesničky, ktorú Gladiatori v exkluzívnej premiére uviedli v Rádiu Expres, zahrali naživo aj jeden zo svojich najväčších hitov – pesničku Láska, ktorú ste vybrali vy v hlasovaní na našom webe.

Pieseň zložil gladiatorský tandem Miko Hladký a Georgio Babulic. Novinkaje prvým singlom z pripravovaného albumu, ktorý vyjde na jeseň 2014. Skladba Na kom ti záleží, rovnako ako aj ostatné piesne z pripravovaného albumu vznikala počas našej päťročnej albumovej prestávky. Máme veľkú chuť tvoriť, nahrávanie v štúdiu nám už celkom chýbalo, hovorí Miko Hladký, autor hudby novej skladby a frontman skupiny Gladiator.

Novinka je o tom, ako ľudia dokážu bojovať s prekážkami v živote. Pri tvorbe skladby Na kom ti záleží sa rockeri inšpirovali svojim okolím a ľudskými príbehmi. Inšpirácia je všade okolo nás. Každý človek má originálny životný príbeh plný radosti, sklamaní, výhier aj prehier. A tom je aj nová pesnička – ako sa dokážeme popasovať s nástrahami v živote a kto pri nás v ťažších chvíľach stojí, vysvetľuje Georgio Babulic.

K novému hudobnému počinu pripravuje skupina aj videoklip. Rockeri sa na nakrúcanie po piatich rokoch tešia.Priznávam, že sa oveľa lepšie cítime na koncertnom pódiu ako pred kamerami. Ale keďže je to už päť rokov od posledného klipu, verím, že to zvládneme. Som zvedavý, s akým nápadom príde režisér klipu, teší sa Miko Hladký.

Gladiator – Na kom ti záleží (Official Audio)

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres