Práve hráme

01/07/2015

IMT Smile a Lúčnica potešili fanúšikov na open air festivaloch


Po beznádejne vypredaných decembrových predstaveniach v Bratislave a v Košiciach, ktoré si pozrelo zhruba 30 tisíc nadšených divákov, sa kapela IMT Smile a Umelecký súbor Lúčnica predstavili aj na letných festivaloch. Projekt Made in Slovakia si tak v júni užili ďalšie tisícky divákov.

Návštevníci Topfestu i Dobrého festivalu boli nadšení. IMT Smile sa s Lúčnicou predstavili na špeciálne navrhnutom poschodovom a pohyblivom pódiu, ktorého stavba trvala tri dni. Program bol mierne vynovený, po novom ho ukončila skladba Exotica, ktorá na záver roztancovala všetkých a dala efektnú bodku za takmer dvojhodinovým vystúpením.

Obidva súbory čaká náročné leto. Lúčnica ukončí sezónu 10. júla svojím vystúpením na 50. ročníku Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve.

IMT Smile majú zase počas celého leta naplánované koncerty na viacerých hudobných festivaloch, napríklad aj na Rudave, Červeníku, v Holíči či Trebaticiach.

Viac info

IMT Smile a Lucnica, DF14 foto Katarina Oresanska IMT Smile a Lucnica, DF13 foto Katarina Oresanska IMT Smile a Lucnica, DF11 foto Katarina Oresanska IMT Smile a Lucnica, DF10 foto Katarina Oresanska IMT Smile a Lucnica, DF04 foto Katarina Oresanska

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres