Práve hráme

29/06/2015

Expres tipovačka


Hraj s nami o skvelé dovolenky od portálu Zľavomat.sk

Dvaja poslucháči na linke, pre ktorých má moderátor pripravenú rovnakú číselnú otázku. Súťažiaci, ktorého tip bude bližšie k správnej odpovedi, vyhráva.

Hráme každý deň od 29.6. do 3.7. u Miša s Monou.

Tak neváhaj a zapoj sa do súťaže o tieto fantastické výhry:

Výhra v pondelok, 29.6.
Romantický pobyt v zámockom Chateau GrandCastle
Prežite kráľovskú dovolenku v zámockom Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku. Rozprávkový pobyt okrem neobmedzeného wellnessu prináša i špičkovú gastronómiu a komfortné luxusné ubytovanie.

pondelok

Výhra v utorok, 30.6.
Wellness pobyt v Hoteli Junior*** Jasná
Zabývajte sa v obľúbenom Hoteli Junior*** v krásnom horskom prostredí Demänovskej doliny. Fantastický wellness pobyt pre dve osoby v sebe ukrýva nie len turistiku, ale aj neobmedzený vstup do sauny, bazénov a balík liečebných procedúr.

utorok

Výhra v stredu, 1.7.
Luxusný wellness pobyt v Zakopanom
Pohodlie a komfort štyroch hviezdičiek prináša Hotel Belevedere**** v poľskom mestečku Zakopane. Nadýchnite sa čerstvého tatranského vzduchu a doprajte svojmu telu relax, aký si zaslúži.

streda

Výhra vo štvrtok, 2.7.
Predĺžený pobyt v Hoteli Bachledka **** Strachan
Prvý štvorhviezdičkový hotel v Belianskych Tatrách ponúka komfortné ubytovanie v krásnom horskom prostredí. Vychutnajte si letnú turistiku aj s celou rodinkou s Hotelom Bachledka**** Strachan.

stvrtok

Výhra v piatok, 3.7.
Luxusný rodinný wellness pobyt v poľskom kúpeľnom mestečku Piwniczna-Zdrój
Kúsok od slovenských hraníc na vás čaká luxusný rodinný pobyt v Hoteli Piwniczna 4****. Vymeňte Slovenské veľhory za tie poľské a nechajte sa rozmaznávať vo Wellness Hedoni SPA Hotela Piwniczna.

piatok

Štatút súťaže

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres