Práve hráme

22/06/2015

Mimoni prichádzajú do kín!


Hraj s nami o 4 lístky do kina pre celú rodinu a ak budeš mať šťastie, môžeš vyhrať 5-dňový pobyt v štvorhviezdičkovom wellness hoteli!

Neváhaj a zapoj sa! Dostaneš 5 slov v „mimončine“ a tvojou úlohou bude  správne ich preložiť do slovenčiny. Ku každému slovu dostaneš dve možnosti odpovede, z ktorých musíš vybrať správnu.

Každý deň hráme o 4 lístky do kina pre celú rodinu a na konci týždňa získa súťažiaci s najväčším počtom správnych odpovedí hlavnú cenu: 5-dňový pobyt pre 4 osoby v štvorhviezdičkovom Kontakt Wellness Hoteli v Starej Lesnej.

Súťažíme každý pracovný deň od 22.6. do 26.6. v show Made in Wallner.


MIMONI

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo vlastne tí žltí a neskutočne roztomilí Mimoni dobrovoľne slúžili Gruovi, zloduchovi s veľkým Z? Odpoveď prináša animovaná komédia Mimoni, ktorá z nich konečne a predovšetkým úplne zaslúžene robí hlavné postavy ich filmu.

Odpoveď na vyššie uvedenú otázku nájdete hneď v úvode, ktorý mapuje historický vývoj Mimoňov. Predstavte si, že títo dobráci od kosti, vidia najväčší zmysel v tom, že slúžia najväčšiemu darebákovi široko ďaleko. Kedykoľvek o svojho pána prišli, častokrát aj vlastnou zásluhou, hneď si hľadali nového. A takto to išlo storočia, od Tyranosaura Rexa, cez Drakulu a cisára Napoleona až do okamihu, kedy žiadneho nového nadriadeného nemohli nájsť a upadli do hlbokej depresie. Tú zvýraznila aj skutočnosť, že v tom období žili v zemi večného snehu a ľadu.

Našťastie sa našli traja hrdinovia – hrdý Kevin, hladný Stuart a mierne vystresovaný Bob. Tí vyrazili do sveta, aby všetkým svojim mimoňským kamarátom vrátili zmysel života. Šťastena ich zaviedla až do Ameriky, na floridský festival zločincov všetkých druhov, ktorého sa mala zúčastniť aj absolútna kráľovná svetového zločinu, Scarlett Zbesilá. ,,Tá a žiadna iná!“ povedali si Kevin, Stuart a Bob a okamžite zahoreli túžbou začať pre Scarlett pracovať. Sympatie rozhodne neboli obojstranné, ale aj napriek tomu sa Scarlett rozhodla vyskúšať ich schopnosti. Čo tak ukradnúť britské korunovačné klenoty? A tak sa Kevin, Stuart a Bob vydávajú do Anglicka, pričom netušia, že v najbližších dňoch nie je v stávke len to, čo bude Alžbeta nosiť na hlave, ale takisto samotná existencia ich živočíšneho druhu.

Mimoni (Minions) – 3. oficiálny trailer so slovenským dabingom

Štatút súťaže

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres