Práve hráme

15/06/2015

Expres Tipovačka


Hraj s nami o skvelé dovolenky od portálu Zľavomat.sk

Dvaja poslucháči na linke, pre ktorých má moderátor pripravenú rovnakú číselnú otázku. Súťažiaci, ktorého tip bude bližšie k správnej odpovedi, vyhráva.

Hráme každý deň od 15.6. do 19.6. u Miša s Monou.

Tak neváhaj a zapoj sa do súťaže o tieto fantastické výhry:

Výhra v pondelok, 15.6.
Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) v Horskom hoteli Hájnice**** s neobmedzeným wellnessom
Klasici, športovci, ale aj rodiny s deťmi – zbystrite pozornosť! Pre každého z vás je tu balíček na mieru v Horskom hoteli Hájnice****, ktorý dlhodobo poskytuje návštevníkom komfortné ubytovanie, špičkovú gastronómiu a prepychový wellness v náručí panenskej prírody.

hajnice

Výhra v utorok, 16.6.
Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) v Hoteli Kamila**** v Chorvátskom Grobe
Pod štyrmi hviezdami je pre vás pripravený historický a romantický Hotel Kamila****. Iba 10 minút od Bratislavy! Prvý boutique hotel na Slovensku nájdete na okraji Bratislavy s výhľadom na Malé Karpaty, v tesnej blízkosti prírodnej rezervácie Šúrsky prales.
kamila

Výhra v stredu, 17.6.
Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) v hoteli Marlene*** na Kysuciach
Príďte si oddýchnuť do čistučkého vzduchu a horského prostredia Kysúc, užívajte si neobmedzený wellness, tenisový kurt, množstvo atrakcií v okolí a bohatú polpenziu. Deti do 12 rokov majú pobyt zadarmo!
marlene

Výhra vo štvrtok, 18.6.
Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) v Hoteli Tatry*** vo Vysokých Tatrách
Komfortné ubytovanie pre dvoch, polpenzia a výhodné vstupy do privátneho wellness. Nadýchnite sa čerstvého vzduchu v slovenských lesoch a užite si dovolenku s celou rodinou alebo v romantickej atmosfére.
hotel tatry

Výhra v piatok, 19.6.
Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) v hoteli Alpenhof v rakúskom Semmeringu
Užite si relax s prekrásnym výhľadom na panorámu predhoria Álp! Pobytový balíček na 3 dni v Hoteli Alpenhof*** aj s bohatou polpenziou, so sektom alebo obedovými balíčkami pre turistov, neobmedzeným vstupom do hotelového bazéna, fitness a mnoho športových aktivít! Vychutnajte si leto v Rakúsku naplno!

alpenhof 2

Štatút súťaže

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres