Práve hráme

20/06/2015

Hip Hop žije 2015 – Open Air Festival Bratislava


Najväčšia hip hopová udalosť na Slovensku sa tento rok koná 26. – 28. júna na Zlatých pieskoch v Bratislave.

Po prvýkrát prichádza na Slovensko velikán svetového hip hopu Reggie Nobble aka Funk Doc aka REDMAN. Hlavná hviezda festivalu odpáli svoj prvý slovenský koncert popri československej špičke v piatok 26. júna. Ak máte radi naozaj kvalitný hip hop, tak si toto podujatie nemôžete nechať ujsť.

Počúvajte Rádio Expres, zapojte sa do súťaže o lístky a poďte s nami na hip hopový festival roka. Súťažíme u Miša a Mony od nedele 21.6. do štvrtka 25.6.

Redman – Whateva Man

Albumy Muddy Waters, Malpractice, Blackout!, Blackout! 2, či film How High… Toto všetko sú veľké pojmy v hip hope a iba zlomok toho, čo tento človek na svojom konte má. Redman je aktívny na svetovej scéne už vyše 20 rokov a počas tejto doby stihol nahrať 7 vlastných štúdiových, 3 kolabo albumy, množstvo mixtape-ov, zahral si v ešte väčšom množstve filmov, jeho tracky sa objavili v rôznych videohrách a pod.

https://www.youtube.com/watch?v=hOy1qa9BrnM

Stále je aj možnosť zakúpiť si lístky za zvýhodnené ceny. Týchto možností existuje hneď niekoľko. Buď si zakúpite bežné alebo VIP lístky v sieti Ticketportal, alebo si zakúpite bežný, prípadne VIP balík spolu s tričkom a CD-čkom Hip Hop Žije na shop.rukahore.sk

Mobilné aplikácie Rádia Expres