Práve hráme

06/06/2015

Pravda alebo lož


Malá súťaž o veľkú cenu!

Rádio Expres a NESCAFÉ Dolce Gusto ti prinášajú súťaž o skvelý kávovar z novej limitovanej edície NESCAFÉ Dolce Gusto Mini.

Prihlás sa po výzve moderátora SMS správou na číslo 0905 612 612 a čakaj na náš telefonát. Tvojou úlohou bude správne určiť, či je tvrdenie moderátora pravda alebo lož. Čím viac správnych odpovedí budeš mať, tým je tvoja šanca na výhru väčšia!

Hráme každý pracovný deň od 8. júna v Hemendexe!


NESCAFÉ Dolce Gusto

NESCAFÉ® Dolce Gusto® prichádza s novou limitovanou edíciou kávovaru Genio 2 MINI, v ktorej sa snúbi elegancia, originalita a hravosť. Dizajn kávovaru je inšpirovaný vzhľadom ikonického vozidla MINI. Do vašej kuchyne tak vnesie nielen radosť z dobrej kávy, ale aj neobvyklý a elegantný dizajn. Kávovar disponuje tlakom 15 barov, vďaka ktorému dokáže pripraviť nielen profesionálne espresso s bohatou penou a intenzívnou arómou, ale aj množstvo ďalších nápojov.

Aj ty môžeš mať svoje Mini. Stačí nakúpiť 3 balenia kapsúl NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Choď na www.dolce-gusto.sk a vyhraj niektorú zo 400 cien vrátane automobilu Mini. Súťaž trvá do 30. 6. 2015.

Štatút súťaže

Nadácia Rádia Expres