Práve hráme

26/05/2015

Slávne deti slávnych otcov


26. mája oslavuje 51 rokov rokov famózny multiinštrumentalista a spevák Lenny Kravitz. Ten sa uplatnil nielen v hudbe, ale zahral si aj v niekoľkých filmoch. Čoraz častejšie než o ňom ale počuť o jeho dcére Zoë Kravitz. Je z nej úspešná herečka (Mad Max, Rezistencia, Divergencia, X-Men: Prvá trieda, atď.).

Zoë však nie je jedinou dcérou slávneho otca, ktorej sa podarilo preraziť v šoubiznise. Pozrite si niekoľko ďalších známych príkladov.

Miley Cyrus
Otcom extravagantnej speváčky je (v USA veľmi populárny) spevák Billy Ray Cyrus. Jeho najznámejším hitom je cover verzia Achy Breaky Heart z roku 1992.

Miley Cyrus – Wrecking Ball (Official Video)


Enrique Iglesias
Kým my počúvame jeho hudbu, naše mamy – alebo skôr staré mamy – milovali (hudbu) jeho otca, Julia Iglesiasa, ktorý má úspešnú spevácku kariéru už 47 rokov a jeho syn ide v rovnakých šľapajách.

Enrique Iglesias – Bailando (English Version) ft. Sean Paul, Descemer Bueno, Gente De Zona


Lily Collins
Úspešnú modelku a herečku sme videli vo filmoch ako Splnený sen (2009), Snehulienka (2012) alebo S láskou, Rosie (2014). Jej otcom nie je nik iný ako spevák a bubeník Phil Collins.

Lily Collins

Liv Tyler
Jej otca, Stevena Tylera, všetci poznáme ako frontmana Aerosmith. Jeho dcéra Liv sa uplatnila vo filme. Zo všetkých filmových úloh si ju ale zatiaľ najviac spájame s filmom Armageddon a trilógiou Pán prsteňov, kde stvárnila elfku Arwen Undómiel. V roku 1997 ju časopis People zaradil do TOP50-tky najkrajších ľudí na svete.

Ziggy Marley
Áno, ide o jedného zo synov kráľa reggae, Boba Marleyho. Aj dvaja ďalší sa venujú hudbe (celkovo mal Bob Marley 10 biologických detí a 1 adoptované) a vo svojej komunite sú pomerne dobre známi, ale Ziggy je z nich najznámejší. Mimochodom, volá sa David a prezývku Ziggy mu vymyslel práve jeho slávny otec. Je to slangový výraz pre „malého jointa“.

Ziggy Marley No Women No Cry Malibu 2012


Nicole Richie
Veľká kamarátka Paris Hilton, módna návrhárka a herečka Nicole Richie, je dcérou kráľa slaďákov – Lionela Richieho.

Georgia May Jagger
Meno Jagger sa nedá zameniť. Ktokoľvek z tejto rodiny sa stane známym, asi už navždy sa bude spájať najmä so spevákom Rolling Stones, Mickom Jaggerom. Práve on je otcom úspešnej modelky.

Zdroje: Huffingtonpost.com
            Pinterest.com
           Celebritybabyscoop.com
           Aceshowbiz.com
           Hm.com

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres