Práve hráme

Taylor Swift – Bad Blood ft. Kendrick Lamar

18/05/2015

Taylor Swift a Katy Perry si vyrovnávajú účty


Speváčka Taylor Swift po dvoch týždňoch sľubov konečne zverejnila video k novému singlu Bad Blood (= Zlá krv). V klipe sa objavuje množstvo známych mien: Ellie Goulding, Cindy Crawford, Jessica Alba, Selena Gomez a ďalší. Pozrite si ho nad článkom.

Song je o nečakanom podraze od ženy, ktorú považuje za priateľku. Hrá ju Selena Gomez a nápadne sa podobá na Katy Perry. Taylor povedala, že je o nemenovanej speváčke, ktorá sa snažila sabotovať jej turné. Že ide o Katy Perry, je takmer isté – je totiž verejným tajomstvom, že tieto dve sa nemusia.

Celé sa to začalo Tayloriným priznaním v rozhovore pre časopis Rolling Stone, že si roky nie je istá ich vzájomným vzťahom: „Na odovzdávaní cien ku mne príde, niečo mi povie, potom odíde preč a ja si len pomyslím – sme priateľky alebo mi práve povedala tú najkrutejšiu urážku v živote?“ Reakcia Katy Perry na seba nenechala dlho čakať:

KP_tweeter2

„Dávajte si pozor na Reginu George v ovčej koži…“

Katy naráža na film Protivné baby z roku 2004 – Regina George je postava mladej nafúkanej, no obľúbenej dievčiny, ktorá Cady Heron, dievčaťu z „džungle“, robí zo života peklo. Perry sa neskôr priznala, že to bolo mierené práve na Taylor Swift. Tá zareagovala práve novým singlom Bad Blood, takže očakávame protireakciu z tímu Perry, hoci najradšej by sme im odkázali: Dievčatá, nevaďte sa, my vás máme radi obidve :)

Zdroj: Twitter.com

Nadácia Rádia Expres