Práve hráme

Nocadeň – V nás (Official Video)

15/05/2015

Nocadeň – V nás (premiéra klipu)


Herečka Eva Sakalová v hlavnej úlohe klipu k pesničke V nás. Rádio Expres ti prináša nové video skupiny Nocadeň.

Kapela Nocadeň dáva týmto bodku za šesťdielnym video experimentom, ktorý je o tom, ako každý člen kapely prežíva tú istú pesničku. Oficiálny klip ukazuje ako  skladbu prežíva krásna ryšavka, ktorá je dlhoročnou fanúšičkou košickej formácie.

„Nocadeň som spoznala ešte ako 12 ročná tínedžerka. Veľmi sa mi páčila ich hudba, ale aj napriek tomu okrem Backstreet Boys u nás v detskej izbe nikto iný na plagátoch nevisel. Samotné natáčanie klipu bolo veľmi príjemné. Rasťo má prirodzený herecký talent a piesne tvorí od srdca. To je pre mňa to najpodstatnejšie. No a zalietať si s ním v balóne, ktorá by to odmietla,“ priznáva Eva Sakalová.

Už minulý rok avizovali hudobníci z Nocadeň, že pesnička V nás nesie v sebe všetky esencie ich tvorby a tak sa pre ňu rozhodli vytvoriť niečo nezvyčajné. Spevák Rasťo Kopina tak prišiel s nápadom série klipov.

„Je to náš osobný rekord v počte videí k jednej skladbe. Tento oficiálny je šiesty v poradí. Predchádzali mu klipy, v ktorých sa samostatne predstavili všetci členovia kapely, plus jeden abstraktný iba s dymom. Ktovie ako by to dopadlo, keby nás bolo v kapele viac členov,“ vtipkuje spevák.

Nocadeň - V nás (Naživo na Exprese)
Mobilné aplikácie Rádia Expres