Práve hráme

18/05/2015

Tipuj a vyhraj skvelé ceny od OMV!


Expres tipovačku hráme každý deň od 18.5. do 22.5. v Hemendexe.

Každý deň sú dvaja poslucháči na linke a dostanú rovnakú otázku.

Poslucháč, ktorého tip bude bližšie k správnej odpovedi, vyhráva.

Každý deň hráte o poukážku v hodnote 30 EUR na nákup tovarov a služieb na čerpacích staniciach OMV.


Dokonalý pôžitok z kávy na čerpacích staniciach OMV

Pohodlie a radosť sú kľúčové, keď sa jedná o naplnenie želaní vodičiek a vodičov na čerpacích staniciach OMV. Šálka dobrej kávy je symbolom pohody a radosti všedného dňa. Tieto momenty, ktoré sprevádzajú počas dňa každého z vás, si OMV mimoriadne váži. Veľa rokov investovali do kvality sveta VIVA KÁVY, aby mohli poskytnúť zákazníkom najlepšiu kávu a správnu kávovú atmosféru.

Novú VIVA KÁVU s najjemnejším talianskym pražením si môžete vychutnať exkluzívne na vybraných čerpacích staniciach OMV. Lahodné druhy kávy vám starostlivo a vždy čerstvo pripraví TÍM OMV VIVA CAFE: espresso, cappuccino, latte macchiato či espresso macchiato. A samozrejme, všetky si môžete zobrať aj so sebou.

VIVA KÁVA pochádza od renomovaných tradičných pražiarov Gimoka z Talianska neďaleko jazera Como. Vybraní baristi a TEAM OMV VIVA CAFE spolupracovali viac než pol roka na novej zmesi VIVA KÁVY. Výsledkom je VIVA KÁVA, ktorej podstatou je najjemnejšie talianske praženie. Iba tie najkvalitnejšie kávové zrnká sú jemne a starostlivo pražené, aby bola dosiahnutá jedinečná a bohatá kávová aróma a dokonalá pena.

Viac informácií o novej VIVA KÁVE nájdeš TU

Štatút súťaže

Nadácia Rádia Expres