Práve hráme

Katarína Knechtová – Motýľ Hlavolam (Official Video)

07/05/2015

Katka Knechtová v novom klipe vo vani


Katarína Knechtová má nový pozitívny singel s názvom Motýľ hlavolam, ktorý je prvou zverejnenou skladbou z pripravovaného albumu! Hudbu k takmer tanečnej novinke zložila sama hudobníčka, text napísal Martin Fefe Žúži zo skupiny HEX. Novou skladbou chce Katka vyjadriť radosť zo života a zároveň vystúpiť z tieňa baladických piesní. V piesni Motýľ hlavolam speváčka a skladateľka rozoberá tému, že ženy sú pre mužov občas veľké hlavolamy. Inšpiráciu k piesni našla Katka Knechtová v detstve a  stihla k nej nakrútiť aj sexi videoklip. Pozrite si krásny klip spracovaný z pohľadu motýľa, v ktorom sa objaví Katka dokonca vo vani.

Katka Knechtová v Hemendexe: Rozhovor o hokeji, o letnej pesničke a aj o pikantnom klipe:

Skladba Motýľ hlavolam je o tom, že ženy sú pre mužov občas veľké hlavolamy.

„Text napísal Fefe z Hexu s mojou navigáciou. Mala som nesmiernu chuť spraviť pozitívnu, čiastočne tanečnú pieseň a tak trochu vystúpiť z tieňa baladických piesní. Aby ľudia vedeli, že sa dokážem tešiť zo života. Významovo je singel o tom, že my, ženy, sme pre mužov občas naozaj jeden veľký hlavolam. A o tom, že keď ožívame v noci, dejú sa všelijaké veci.“ Smeje sa Katka.

Hlavný motív refrénu popovej skladby Motýľ hlavolam vznikol na základe spomienok z Katkinho detstva.

IMG_9641 IMG_9660

„Ústredný popevok sme si pospevovali so sesternicou, keď sme boli malé, to ma inšpirovalo pri tejto skladbe. Budem veľmi šťastná, keď budú mať ľudia pri jej počúvaní rovnaký pocit šťastia.“ vysvetlila Katarína.

K novej piesni stihla speváčka nakrútiť aj zaujímavý videoklip. Klip k skladbe Motýľ hlavolam má nezvyčajný dej s erotickým podtónom.

„Klip režíroval môj kamarát Jaris, s ktorým som už spolupracovala. Videoklip je v podstate neštandardným mapovaním miest, kde sa ľudia milovali. Zábery sú spracované z pohľadu motýľa. V klipe sa objavím aj ja, raz v posteli a potom vo vani.“

IMG_9683 IMG_9713

Mobilné aplikácie Rádia Expres