Práve hráme

27/04/2015

Okradnutí speváci


27.apríla 1994 zadržala polícia muža, ktorý sa vlámal do domu speváčky z Ace Of Base, Jenny Berggrens. Jenny v tom čase spala – prebrala sa vo chvíli, keď muž s loveckým nožom v ruke stál pri jej posteli. Jeho úmyslom údajne nebolo jej ublížiť, ale kradnúť.

Viacerí speváci mali v živote podobnú skúsenosť. Pozrite si niekoľko príkladov.

Usher
Usherovi vykradli v decembri 2009 na parkovisku Atlanta Mall jeho GMC Yukon. Zlodej si odniesol nakúpené vianočné darčeky v hodnote 1 milión dolárov (klenoty, kožušiny či elektroniku). Toto je reportáž Fox 5 News:

Usher Robbed $1 Million In Jewelry Electronics Robbed From Usher By A Car Break-In!


LL Cool J

Rapper a herec LL Cool J sa v auguste 2012 zobudil na zvláštne zvuky na prízemí jeho domu v Sherman Oaks. Filmový agent z NCIS Los Angeles narušiteľa prekvapil, zložil a zadržal až do príchodu polície. Zlodeja menom Jonathan Kirby museli hospitalizovať v nemocnici so zlomeným nosom, sánkou a rebrami. Súd v jeho prípade uplatnil zásadu „trikrát a dosť“ a poslal ho za mreže na 38 rokov. Takto o prípade informovalo TMZ:

https://www.youtube.com/watch?v=tSlDkkX31P0


Axl Rose (Guns N’Roses)
V apríli 2012 prišiel Axl Rose o tri zlaté a diamantové náhrdelníky v hodnote asi 200 000 dolárov po koncerte v Paríži. Ku krádeži došlo počas súkromnej oslavy po koncerte. Podľa slov hovorcu parížskej polície, Axl riadne zúril. Jeden z náhrdelníkov sa neskôr našiel, keď ho na hlavnú policajnú stanicu v Paríži priniesla mladá žena.

https://www.youtube.com/watch?v=M8wT7yjtRRY


Jon Bon Jovi
V apríli 2011 sa do domu Jona Bon Joviho vlámal muž, ktorý si odniesol šperky v hodnote cca 100 000 dolárov. Polícia vypátrala, že zlodejom bol Nicholas Tracy a súd ho poslal na 5 rokov za mreže. Bol totiž známou firmou a krádeží mal na rováši už viacero.

Jon Bon Jovi – Miracle (Official Video)


Rod Stewart

Spevák musel pomôcť zlodejovi ukradnúť vlastné auto po tom, čo nevedel jeho Porsche naštartovať. Stalo sa to vyše 20 rokov dozadu – Rod bol na nákupoch so svojou dcérou Kimberly a keď kráčali k autu, dvaja muži na nich namierili zbrane. Jeden ukázal na druhého a Rodovi povedal „Daj mu kľúče.“ Rod ich odovzdal a pozeral sa, čo sa bude diať. Po chvíli sa jeden z mužov vrátil a so slovami „Nevie naštartovať auto. Choď mu pomôcť“ opäť namieril pištoľ na Roda Stewarta a počkal, kým Porsche naštartuje. Štartovalo sa tlačidlom, čo v tej dobe nebolo vôbec bežné.

https://www.youtube.com/watch?v=hVeZsG-9wVE
Paris Hilton
Nie sme si celkom istí, či Paris môžeme radiť medzi spevákov, ale obeťou krádeže sa stala. Hodinky a náhrdelník po starej mame, v hodnote 2 milióny dolárov, jej niekto v 2008-mom ukradol z domu v Sherman Oaks. Paris Hilton však vykrádajú takmer pravidelne.

https://www.youtube.com/watch?v=FYLon-rki10

Mobilné aplikácie Rádia Expres